Telewizor 43-50 cali do 2,7-3k

marino100

New member
Witam wszystkich, bardzo prosiłbym o pomoc w doborze telewizora :)
1. Jak duże jest pomieszczenie, w którym ma być telewizor? 18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ~3-3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu, czy również bokiem do ekranu? jedno na wprost, drugie 15-20 stopni od telewizora
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Słoneczny pokój, ale możliwość zasłonięcia zasłon
7. Jaki masz obecnie telewizor? - brak
8. Co chcemy, aby telewizor posiadał? Dobry obraz. Płynne działanie.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Satelitarna
10 Jakie urządzenia? Dekoder satelitarny oraz może wkrótce PS5
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-3h, weekandy dłużej
12. Czy zdarza się, że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, seriale plus sport (mecze, F1)
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tylko aplikacje
15. Czy zamierzasz grać w gry? W niedalekiej przyszłości
16. Preferencje co do marki? Nie
17. Preferencje co do wielkości? 43-50 cali (max. szerokość 125cm)
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Wolny system
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Głównie wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2700 (3000 jeśli naprawdę będzie warto dopłacić)
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Bardzo rzadko, chciałbym urządzenie na lata.
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Tak (Netflix, HBO, player)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb masz najlepsze najnowsze modele :
- Philips 43PUS8506
lub
- Philips 50PUS8506
DO tych potrzeb i warunków - najlepsza oferta.
Jesteś niebieski więc masz dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

marino100

New member
@songo-0 czytałem, że Hisense namieszał na rynku. Jednak są też informacje o ubogim i wolno pracującym systemie. Dodatkowo przewijał się też temat płynności obrazu. Możliwe, że aktualizacje byłyby w stanie naprawić ten problem. Czy masz ten model i mógłbyś rozwiać moje obawy? :)
@kiki to z dwóch zaproponowanych przez Ciebie modeli C815 jest tym nas którym powinienem się pochylić?
 

marino100

New member
@12jojko dziękuję za tak wyczerpującą wiadomość. Parametry Hisense na papierze wyglądają niesamowicie w tym pułapie cenowym i jak będę miał możliwość sprawdzę na żywo obraz U8QF.
 

marino100

New member
@Rafa753951 sprawdziłem ceny i oscylują w granicach 3400. Opinie są nie najgorsze, ale jednak przekracza trochę założony przeze mnie budżet. Póki co myślę nad TCL 55C815, Hisense 55U8QF i Philips zaproponowanym przez kiki.
 

Rafa753951

New member
@Rafa753951 sprawdziłem ceny i oscylują w granicach 3400. Opinie są nie najgorsze, ale jednak przekracza trochę założony przeze mnie budżet. Póki co myślę nad TCL 55C815, Hisense 55U8QF i Philips zaproponowanym przez kiki.

Teraz są promocje i seria NANO9: 903, 913 i 917 kosztuje 3099zł w EURO RTV.

Też myślałem nad zakupem w granicy około 2300 zł, a trafiła się fajna promocja i jestem bardzo zadowolony i wiem, jak duży jest wybór tv.

Na początku roku była promocja na LG 49NANO873 za około 2200zł i byłem zdecydowany, żeby go kupić,ale się rozmyśliłem,a wtedy cena 917 była 3999 zł i nawet nie myślałem, że tak drogi tv kupie.

Teraz cena zmalała i się zdecydowałem.
 

marino100

New member
Byłem dziś obejrzeć telewizory i jeden model powalił mnie jakością. Mowa o KD55XH9096BAEP. Jest to zdecydowanie ponad budżet, który ustaliłem, ale zastanawiam się czy nie lepiej dopłacić do sprzętu i cieszyć się obrazem przez dłuższy czas. Czy opłaca się wziąć ten model? Wybaczcie, że odeszlem od pierwotnych założeń, ale im bardziej się zagłębiam tym bardziej się zastanawiam nad dorzuceniem paru stówek :)
 
Do góry