Telewizor 42 z dobrym obrazem bez 3D

HD-TV

New member
Witam

Właśnie przymierzam się do zakupu telewizora i dlatego chciałbym was prosić o pomoc gdyż nie wiem co wybrać. Moje wymagania są następujące:

1. Najważniejsza dla mnie jest jakość obrazu nie zależy mi na smart tv ani 3D
2. Przekątna to 42 cale ponieważ większy przekroczyłby mój budżet.
3. Z funkcji multimedialnych mile widziane DLNA
4. Nie wiem czy plazma czy LCD z podświetleniem LED
5. Telewizor nie może być gruby
6. Ok 200 hz zależy mi na jakości oraz płynności obrazu

Kwota jaką mogę przeznaczyć to ok 2400 zł nie biorę większego niż 42 bo chcę kupić telewizor z dobrym obrazem a większy z pewnością przekroczyłby 2400 zł.
 

maxan

New member
Bez reklam
Jeśli bez 3d to czemu nie ten- PHILIPS 46PFL5007K/12 ... kilka miesięcy temu w biedronie ;) stały po 2200zł
 
Ostatnia edycja:

HD-TV

New member
Chyba nie da się kupić idealnego telewizora z propozycji to najbardziej podoba mi się ten panasonic bo ma to co trzeba pytanie tylko czy smużenie w telewizorach jest bardzo uciążliwe?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zależy od tego jakie masz własne doświadczenia - czyli jaki miałeś do tej pory telewizor?
Ogólnie mówiąc nie jest uciążliwe.
 

HD-TV

New member
Zależy od tego jakie masz własne doświadczenia - czyli jaki miałeś do tej pory telewizor?
Ogólnie mówiąc nie jest uciążliwe.

Będzie to mój pierwszy telewizor bo osobiście w ogóle nie oglądam telewizji a chcę kupić tylko dlatego, że oglądanie filmów na laptopie nie jest wygodne dlatego mile widziane jest DLNA.
 

HD-TV

New member

Z tych co wymieniłeś to najbardziej ten panasonic mi się podoba tylko ta wada smużenia nie wiem na ile poważna czekam na jakiś test po polsku tego tv
 

krzysiek0802

New member
Miałem panasonic E6 42 cale przez 3 dni.Smuży ma tylko 50hz.nie da sie tego oglądać.Weź lepiej samsunga eh6030.Ma on 3d ale dobrego Leda bez 3d chyba nie kupisz
 

HD-TV

New member
Miałem panasonic E6 42 cale przez 3 dni.Smuży ma tylko 50hz.nie da sie tego oglądać.Weź lepiej samsunga eh6030.Ma on 3d ale dobrego Leda bez 3d chyba nie kupisz

Chciałem bez 3D tylko dlatego żeby zmieścić się w kwocie wielkie dzięki za odpowiedź bo dzięki tobie uniknąłem nietrafionej inwestycji. rzucę okiem na tego samsunga
 
Do góry