Telewizor - 42' -z 2k.

pio1771

New member
Witam, najpierw ankieta
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 59m
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? głownie prosto
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? jedno okno od wschodu - telewizor będzie zboku, nie będzie problemu zasłonić okno.
7. Jaki masz obecnie telewizor? daewoo 32' działa :p
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? hmm smart TV, co najmniej full hd, żeby można podłączyć dysk czy pena i można było oglądać.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? cyfrowy
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? tuner, konsola.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 6-8 h trudno powiedzieć
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? sporadycznie.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? publicystyka, filmy, dokumenty
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry? jesli na konsoli to tak. Jeśli bez konsoli na TV to ja się pytam jak?!?:p
16. Preferencje co do marki? znana ze wsparciem
17. Preferencje co do wielkości? no lubię dużyyy :p myślę że do 50 cali max ze względu na odległość, no i żeby nie był większy niż 110 cm
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? że są drogie :p
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? rożnie
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 3 ale jak będzie 2 k to też będę happy
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? teraz mam go 8 lat -.-
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? myślę że będę, bo teraz nie mam jak :p
23. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? raczej nie potrzebne, ale jak będzie to obojętnie jakie :p

-smart czy android - raczej smart nie znam się na tym, coś sprawdzonego.
-matryca 120hz - nie wiem na czym to polega, pewnie na odbiorze, wiec żeby było good.
- niski input lag (średni priorytet)
- marka nie ma znaczenia.
Myślę, że wszystko, wymagania może za duże do budżetu, ale jestem elastyczny. Pozdrawiam.
 

maniek530

Banned
Przy tej odleglosci to minimum 60" a.jak bedzie wiekszy to jeszcze lepiej tylko ten budzet dosc skromny - 50" to taki monitorek z 3m nie mowiac juz o 4m !
Ja od siebie polece Ci 60j6240 od Samsunga - na promo bylo ciut ponizej 3k fhd, 120Hz, matryca VA - moze niech inni jeszcze cos polecą.
 
Do góry