Telewizor 42'' do 2000 zł (pomoc w wyborze)

bugger

New member
Cześć wszystkim!

Ostatnio zarobiłem za granicą troszkę pieniędzy i postanowiłem zrobić rodzicom większy prezent.

Szukam telewizora 42'' (nie mniej, nie więcej) do 2000 - 2100 zł. Wiadomo, że niesamowitego sprzętu w tej kasie nie dostanę ale mam nadzieję, że da wybrać się coś przyzwoitego.
TV będzie służyć głównie do oglądania kanałów telewizyjnych (dużo sportu), przeglądania zdjęć, oglądania filmów z pamięci zewnętrznych, na pewno korzystaliby (i ja też ;P) z opcji internetowych oferowanych przez SmartTV. Obsługa wifi obowiązkowa, obsługa smartfonem bardzo mile widziana.

Na chwilę obecną na podstawie kilku godzin lektur w internecie znalazłem takie pozycje:

1. Panasonic TX-L42E6E

2. PHILIPS 42PFL4007K

3. LG 42LM615S

4. Philips 42PFL4208H


Bardzo proszę o opinie, która z tych pozycji będzie najlepsza i ew. propozycje innych modeli w podobnym pułapie cenowym. Szczególnie interesuje mnie wasze zdanie nt. ostatniej pozycji, gdyż znajduje się on w sklepie stacjonarnym w moim mieście i możliwe są raty 0%.

Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc (pod koniec miesiąca znowu wyjeżdżam)
 

bugger

New member
Dzięki za odpowiedź!
Tamte dwa pozostałe pominąłeś bo mocno odstają jakościowo od reszty? Dlaczego właśnie Panasonic lepszy od Philipsa?

Znalazłem jeszcze ciekawą propozycję 46" (jak się okazało wcale nie byłby taki tv za duży). Jest to
Toshiba LED 46TL938G. 3d, tani, smart tv, duży.

No właśnie - czemu taki tani? Jest aż tak tragicznym sprzętem? Proszę o pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO tych potrzeb co napisałeś są najlepsze.
Toshiba opuściła skrzydła. Ostatnio masz na portalach zagranicznych sporo problemów z ich telewizorami jeśli idzie o długość lat pracy . Ale wybór należy oczywiście do Ciebie.
 

bugger

New member
Rozumiem, dzięki ;)

Powiedz mi jeszcze jak możesz w czym Panasonic będzie lepszy od Philipsa? Pytam bo Panasonica bym musiał zamawiać z allegro a Philips w przystępnej cenie jest w sklepie stacjonarnym w moim mieście.

Podobno w tym Panasonicu nie ma opcji nagrywania na USB i skalowania napisów. Prawda to? Rodzice widzą coraz gorzej i duże napisy byłyby bardzo wskazane.

I ostatnie pytanie: http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/panasonic-tx-l42e6ek.bhtml#akcesoria czym ten sie rozni od tego 6E?
 
Ostatnia edycja:
Do góry