telewizor 42 cale

Pakostan

New member
Dzien dobry !
Po pierwsze chciałbym sie przywitać jako nowy użytkownik. Nigdy nie pisałem na Forum, ale przeglądam je od dawna i wiele razy skorzystalem z wymienianych tu uwag i opinii :)

Przeglądałem istniejące tematy i nie do końca mogę rozwiać swoje wątpliwości dotyczące wyboru telewizora.

Poniżej moje preferencje. Z góry dziękuje za radę.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok. 20m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok. 3 -4 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3-4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost i bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać lub wisieć (wszytko jedno)
6.Jak słońce świeci w pokoju ? okna są na wprost telewizora (z boku)
7.Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? USB, WiFi i jeszcze ale na pewno we wszystkich obecnych TV jest tego mnóstwo i większość jest niepotrzebna
9.Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? chyba sygnał dostarczany z dekodera przez Netię
10.Jakie urządzenia ? twarde dyski przez USB i odtwarzacz DVD
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? w dni robocze wcale albo 1-3 godziny, w weekendy może parę godzin
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? raczej matową
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? takie jak na National Geographic, bardzo ważne o ile nie najważniejsze jest przeglądanie filmów (MP4) odtwarzanych z dysku USB (twórczość własna:) oraz przegladanie zdjęć
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? raczej nie, ale kto wie :)
15.Czy zamierzasz grać w gry ? nie
16.Preferencje co do marki ? nie
17.Preferencje co do wielkości? 42 cale
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? długie czas przełączania, długie podłączanie dysku przez USB, nienaturalne kolory
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? powiedzmy 2500 zl ale mam tu pewną tolerancję
21.Czy telewizor ma mieć 3D? nie
 
Do góry