[Telewizor 40 cali] 1800 zł

RedDragonPL

New member
Dzień dobry, dobry wieczór.
To pierwszy post na tym forum, a więc nazywam się Łukasz i mam 22 lata. W kontekście jakości samych tv (matryc itp.) to nie mam praktycznie żadnej wiedzy poza tym, że coś mi mówią dane techniczne, gdyż nieco siedzę w kompach.

Jako, że od lipca przyszłego roku do starszych tv będzie trzeba dokupić tuner dvbt 2 to postanowiłem już teraz wymienić swój, który takowego nie posiada. Co do wymagań to na pewno może mieć maksymalnie 91 - 91,5 cm szerokości, gdyż będzie stał obok wieży na niskiej komodzie i szerszy się po prostu nie zmieści. Aktualnie mam 32 cale, natomiast z tego co się zorientowałem to maksymalnie jaki mi wejdzie to 40 calowy i taki też bym chciał. Raz na tydzień oglądam film z netflixa lub z dysku (przeważnie w full hd). Co do rozdzielczości to jestem za tym, żeby było Fhd i lepsza jakość matrycy, niż naciągane 4k. No i też chciałbym, żeby tv miał to smart tv (czyli internet po kablu czy tam wifi - to już bez różnicy), żebym jak dotychczas nie musiał filmów z netflixa puszczać na laptopie i kablem hdmi łączyć do telewizora. Z moich wymagań to tyle. Co do ceny to najlepiej do 1800 zł, ale jeśli będzie się opłacało dopłacić, to do tych 2000 zł mógłbym dać.

PS1. Póki co ten Sharp 40BL5EA model (aktualnie za 1699 zł) wpadł mi w oko. Co o nim sądzicie?
PS2. Jeżeli byłaby taka możliwość to fajnie jakby można było ekran o parę stopni obrócić w lewo czy prawo.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli ma być koniecznie 40" - to sprawdź jeszcze sprawdzony model Thomsona 40FE5606 z Androidem za 1300 zł
 
Do góry