Telewizor 40-43' do PC/PS5 [do 3500zł]

maciek26

New member
Raczej będę korzystał z 4k - zarówno na PC jak i PS5
Sony z tego co widzę nadal nie ma VRR. Faktycznie jest tak ja k czytałem, tzn ma ograniczoną przepustowość i funkcjonalność? jeśli tak - to raczej nie specjalnym plusem będzie fakt posiadania 2 takich złączy jeśli są okrojone
VRR i pozostałe funkcje HDMI 2.1 są dla mnie obowiązkowe z racji przeznaczenia.
 
Ostatnia edycja:

maciek26

New member
Sony ma chyba znacznie głębsze nóżki niż samsung? zależy mi na tym, żeby tv był maksymalnie blisko ściany. .Tzn odległość matrycy od oczu żeby była największa
 

maciek26

New member
HX90 w ogóle dostaną to VRR? Jeśli tak to wiadomo jakie? Samsung ma FreeSync 2. Zwlekają już z tym od tylu miesięcy....
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Raczej będę korzystał z 4k - zarówno na PC jak i PS5
Sony z tego co widzę nadal nie ma VRR. Faktycznie jest tak ja k czytałem, tzn ma ograniczoną przepustowość i funkcjonalność? jeśli tak - to raczej nie specjalnym plusem będzie fakt posiadania 2 takich złączy jeśli są okrojone
VRR i pozostałe funkcje HDMI 2.1 są dla mnie obowiązkowe z racji przeznaczenia.

Co Ci ludzie z tym VRR? Jeszcze 2 lata nie wiedzieli co to, grali i cieszyli sie z tego a teraz...
 

maciek26

New member
Oczytałem się na temat tego sony i oni ewidentnie mają problem z tym HDMI i pewnie nie będzie to nigdy obsługiwało pełnego 4k@120Hz (jak widziałem obraz z PC przy 120Hz to dramat). A ja chcę teraz PS5, kiedyś może PC po tym HDMI dla 120Hz...
Na samsunga złapałem promocję w neonecie za 3550 także jestem zadowolony..
Bardzo barddzo dziękuję wszystkim za pomoc. Nie znam drugiego forum z tak kompetentnymi aktywnymi użytkownikami ;)

Do zamknięcia
 
Do góry