Telewizor 3D do 8tys bardzo dobry

Podpucha

New member
odległość od ekranu ? 4m do 5m
jak słońce świeci w pokoju ? od wschodu w razie potrzeby żaluzje elektryczne sa opuszczane
Jak duży jest pokój ? 5x10m
jaki masz obecnie telewizor? 20to letni sony Trinitron
jakie programy najczęściej oglądasz? Filmy, nauka, gry
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? za dnia gry, wieczorami TV
wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez ? przy słabym świetle
preferowana wielkość telewizora? 46" +
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3, dekoder telewizji N,
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych ? na wprost i z kątów
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? jak najbardziej
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? tak
ma mieć slot na karty SD ? może mieć
ma stać czy wisieć ? na początku będzie stał potem może się to zmienić
jaka klasa cenowa ? 8tys zł

Witam jest to mój 2gi temat na forum po przywitaniu się :)
Zamierzam kupić telewizor na początku myślało się o 2D ale idąc za ciosem stwierdziłem że za 8tys można już kupić dość dobry telewizor 3D. Głównie do oglądania TV w jakości HD jaką daje Telewizja N i ich turbo dekoder. Po zakupie telewizora myślę o zakupie konsoli PS3, szukam naprawdę dobrego mocnego i szybkiego telewizora który spełni moje wysokie oczekiwania i zachcianki związane z jakością i szybkością wyświetlanego obrazu. Po remoncie jaki planujemy zrobić z rodzina telewizor prawdopodobnie wyląduje na ścianie więc odległość z 4m może zwiększyć się do 5 lub 6m.

Dziękuje za rady i sugestie w sprawie wyboru, nie mam żadnego faworyta więc liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam .
 

Podpucha

New member
Byłbym wdzięczny za odpowiedź czy Samsung UE55D8000 będzie godny polecenia bo praktycznie jutro mam okazje taki kupić za około 8tyś zł z dwiema parami okularów.
 

marekdbr

New member
5-6metrow... czy czasami 55 nie byloby za mało? :) nie wiem, ja przy 2-3 metrach mam teraz 51'' ale to zalezy od gustu. Ten samsung ktory podales dobry model ;)
 

Podpucha

New member
Teraz praktycznie az do odwołania telewizor bedzie w odleglosci 3.5 do 4m myśle ze 55" wystarczy, jest coś lepszego w tych pieniadzach? Naogladalem sie filmikow na stronie Smart TV i tak troszke mnie ucieszyło ze mozna łatwo połaczyc z tym TV Samsunga Galaxy S2 bo akurat od niedawna mam takowy telefon, a to zawsze dodatkowy bajer do mozliwosci TV. Troche mnie tylko zdziwiło ze nie ma FULL LED ale doczytałem sie ze niema z tym wiekszych problemow.

Ze tak jeszcze spytam jakie kino domowe polecacie ? mozna tu o to pytac czy tylko TV ?:) nie musi byc mocne byle lepiej gralo jak standardowe głosniki. Miło by było cos z samsunga.
 
Ostatnia edycja:

ads-93

New member
Witaj !
Mam identyczny problem ( nawet wrzucam posta z s2 ;) ja rozwazam 2 modele
samsung ue55 d8000
samsung ps64 d8000
Tylko plazma jest kolo 10 000 , koledzy teraz pytanie ktory z nich wybrac , bo juz nie mam sily do beznadziejnych sprzedawcow , i jakby ktos laskawy wypisal zalety i wady.
Dzieki wielkie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych warunków kłania się prezentacja telewizorów w domu i wybór w gronie rodziny.
Do warunków brałbym:
Toshiba 55 wl863
Panasonic 55VT30
Samsung 55 D 7000
 

Podpucha

New member
Ja juz zakupiłem ue55d8000 i jednak nie żałuje z telewizja N naprawde super zestaw do tego dokupilem jeszcze kino kenwooda bez DVD z myśla własnie o PS3 a dokładnie model KRF-V6400D i daje rade :)myśle ze warto dorzucic kilka setek za pare dobrych Watow w drewnie :)

Co do obrazu na 55" i LCD na normalnych kanalach to zadziwiajaco dobrze wyswietla jesli chodzi o podłaczenie dekodera Nki. Planuje wyeliminowac dekoder i telewizje zrobic sobie przez karte ktora sie wklada z tyłu tego telewizora jesli bedzie tak samo to zawsze jeden pilot mniej :) Super działa telewizor wraz z Samsungiem Galaxy S2 pilot kontroler do gier przez internet itp.

Mimo odłonietych żaluzji nic w TV sie nie odbija super anty reflex i swietna jakość.

Za dodatkowa oplata przedłuzylem gwarancje do 5lat.
 

don111

Banned
Witaj !
Mam identyczny problem ( nawet wrzucam posta z s2 ;) ja rozwazam 2 modele
samsung ue55 d8000
samsung ps64 d8000
Tylko plazma jest kolo 10 000 , koledzy teraz pytanie ktory z nich wybrac , bo juz nie mam sily do beznadziejnych sprzedawcow , i jakby ktos laskawy wypisal zalety i wady.
Dzieki wielkie
LED D8000 kosztuje za to grubo powyżej 10k za 60'
różnice to jak zawsze - podstawowe między plazmą a LED, kwestia naturalności obrazu
jeśli oglądasz sport, programy rozrywkowe to LED wypadnie dobrze, nawet efektowniej od plazmy choć kolory i miękkość obrazu łagodniejsze na plaźmie, natomiast jeśli oglądasz głównie filmy to plazma ma najbardziej naturalny obraz, ruch i kolory, nie ma sztucznego upłynniania jak w LED (efekt teatrzyku)
 
Do góry