telewizor 37 cali.

jarpo

Member
Witam!
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Czy już nie produkuje się telewizorów 37 cali?
Mam mały pokój i 37 były najlepszym wyborem. 32 jest za mały więc następny 40 cali?
 

John_Lenon

New member
Witam!
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Czy już nie produkuje się telewizorów 37 cali?
Mam mały pokój i 37 były najlepszym wyborem. 32 jest za mały więc następny 40 cali?

Nie produkują

Modele od 2015 roku są w rozmiarach 32, 40, 42, 43, 48, 49, 50, 55, 60 ... i większe. Jak duży jest pokój, nie ma czegoś takiego jak za duży TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie produkuje się modeli 37"
Sharp produkuje 39", a pozostali 40".
A jaką masz odległość od ekranu i z czego sygnał ?
 

jarpo

Member
Telewizor będzie w pokoju 2,6m X 3,80m. Sypialnia. Sygnał z NC+ jako drugi telewizor po multiroomie. TV ma wisieć na ścianie (potrzebna półka na dekoder) a odległość, z jakiej będzie oglądany program to około 2,5 m. Koniecznie ma byś smart i Wi-Fi. Cena musi być "atrakcyjna".
 

jarpo

Member
Kasy oczywiście możliwie jak najmniej. Wydatek nie był absolutnie planowany. Zakup spontaniczny, więc powiedzmy 1500zł? Oczywiście jak mniej to jeszcze lepiej, a jak więcej - może też się uda. Interesuje mnie sprzęt, z którego będę zadowolony, więc może lepiej dozbierać kasy gdyby absolutnie nie można było zmieścić się w tej kwocie.
Zakładamy, że ma być 40 lub 39 cali. "Ekstra" obraz. TV oglądany będzie głownie wieczorem lub rano (okno od południa, ale zasłonięte) i raczej musi byś Smart, czyli wiele możliwości przez Wi-Fi.
Mam pewne możliwości zakupu telewizora po bardzo atrakcyjnej cenie, ale nie koniecznie byłby to sprzęt, z którego byłbym zadowolony. Powiedzmy, że mówię o LG 43LF590V lub bardzo zbliżonych modelach. Nie jestem przekonany do tego modelu, ale może mylę się. Myślę, że zaproponujesz mi Philipsa lub coś w tym stylu. Kalibracja byłaby pewnie też wskazana.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat smart działa bardzo dobrze w tym Philipsie.
Ale lepiej dozbieraj do PFH5500, to jest prawdziwy kombajn muzyczny.
 

jarpo

Member
Czy PFH5500 to najlepsze rozwiązanie czy możesz jeszcze zaproponować coś innego? Jaka byłaby cena i czy kalibracja jest potrzebna?
 
Do góry