Telewizor 32 calowy do kablówki

we11@o2.pl

New member
Witam

Potrzebuję namiarów na telewizor 32 calowy, który możliwie jak najlepiej będzie wyświetlał obraz z kablówki. Nie interesuje mnie większy rozmiar (jak już to mniejszy - mam już w domu 40", a ten telewizor ma być dodatkowy, tylko pod kablówkę, ewentualnie czasem wyświetli się na nim film z komputera). Od 2 dni przeszukuję fora pod tym kątem ale nie znalazłem za dużo ciekawych informacji, dlatego ciężko mi jest wyciągnąć jakieś wnioski.

Także telewizor od 32" (ewentualnie 26, jak jest coś ciekawego). Jak najlepszy do kablówki. Na telewizor mogę wydać do 2,5 tys zł. Lepiej żeby było full hd. Może być 100Hz ale nie musi.

32PFL5604H - ten mi się podoba, bo jest tani, tylko nie wiem jak wyświetla kablówkę i chyba nie ma czujnika światła :|

Sony KDL-32W5500 - czytałem, że ładnie wyświetla kablówkę ale ile w tym prawdy?

proszono mnie o nie wybieranie LG lub Thompsonów :D (złe wspomnienia z tymi markami)

Proszę o pomoc, w wyborze. ;)
Pozdrawiam

//edit przyzwyczailiśmy się do wygody posiadania czujnika światła - warto by był ale to tak na marginesie
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że wszystkich zachcianek nie da się połączyć. Dziękuję za wszelką pomoc. ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli do kablówki Sd w klasie cenowej to wybierałbym pomiędzy
Sharp 32DH77, Toshiba 32 XV 635 , Sharp 32 LE 600 , Sony 32 W 5500 , Panasonic 32 s10
 

we11@o2.pl

New member
Telewizor fajny ale mam jedno pytanie dotyczące gwarancji. Dostałem od sprzedawcy jedynie fakturę za telewizor. Wydrukowałem sobie 5 letnią gwarancję ze strony Sony ale zastanawiam się czy to wystarczy w przypadku jakiejś naprawy. Czy nie powinienem dostać jakieś podbitej gwarancji od sprzedawcy? Czy to teraz załatwia się tylko przez fakturę? Czy ta 5 letnia gwarancja jest ważna bez gwarancji podbitej przez sklep, której nie mam?
 
Do góry