Telewizor 32 cale w 2021, warto?

surfer

New member
Kiedy planujesz zakup ?
Bo pojawią się nowe extra modele 32".
Podepnę się pod poprzednie pytanie kolegi, podobne jak jego wymagania z tym, że dorzucę cene - nie więcej niż 1K. Musi być smart, z kierunkiem na Androida.
Czy taki Sharp32bi3ea https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sharp-led-32bi3ea?gclid=EAYqLYyvet1JRpfow927XUoPtmgataMC5m5aLewzNYUP będzie ok? A może TCL, np 32S615 https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/tcl-32s615-tv-led-hd-smart-android-hdr.bhtml choć modeli TCL jest więcej.
 
Mogę poczekać, a możesz powiedzieć cos więcej odnośnie "extra modeli"?
mam na myśli co kryje się pod tą nazwą :) oraz jaki będzie to mniej więcej czas oczekiwania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kiedyś 32" wchodziły już w styczniu jako pierwsze nowości roku.
Teraz będą w kwietniu / maju.
 

domenicos

New member
Też mnie bardzo zaintrygowała informacja o "ekstra" telewizorach 32. Co w nich będzie ekstra i czy przewidywane ceny będą około 1000zł, czy bardziej 1500 zł?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele mają znacznie większe możliwości, szybsze procesory, więcej aplikacji. W swojej wielkości nie czują się parweniuszami wobec większych kolegów !
 

rafi462

Klub HDTV.com.pl
VIP
Prośbao pomoc w wyborze tv 32 cale

Witam.



Aktualnie posiadam ponad 10 letni Sharp AQUOS 22 cale. Planuje zmienić go na coś większego niestety przestrzeń na biurku pod którym stoi PC-et z GTX 980 ti ma tylko max 50 cm na wysokość. Szukam telewizora do którego będzie podłączony głownie komputer i konsola. Głównie oglądam transmisje z koncertów więc warto aby miał wyjścia rca na wzmacniacz (tak jak stary) lub Bluetooth. minimalna rozdzielczość to 1080p (co jest głównym problemem - standard HDReady - teraz też wszystko ubogie w złącza).



Jakaś matryca by się przydała co by dobra była - MI TV przy AQUOSIE wygląda jakoś szaro a głownie MI TV polecają


Z pewnego Marketu na M dostałem propozycje:




- Samsung UE32T5302CK (niby z tyłu gniazda rca są na wzmacniacz tak twierdzi pan z M) - po telefonie do samsunga dowiedziałem się że jedynie hdmi lub światłowód jednak nie ma żadnych przejściówek zgodnych ze samsungiem na zwykłe rca



- Philips 32PFS6855/12 - tu jest dużo przydatnych złącz jednak nie wiem jak z obrazem bo żadnego 32 FHD na miejscu nie ma


Gość z Samsunga polecał


- Samsung The Frame QE32LS03TCU QLED TV - podobno ma wszystko czego potrzebuje i najlepszy obraz jaki można uzyskać


Nie wiem niestety co byłoby najlepszym wyborem SMART mi nie potrzebny bo dużo lepiej chodzi komputer po hdmi. Dlatego proszę o pomoc.
 

nomad_fh

Klub HDTV.com.pl
VIP
Głównie oglądam transmisje z koncertów więc warto aby miał wyjścia rca na wzmacniacz (tak jak stary) lub Bluetooth. .
- Samsung UE32T5302CK (niby z tyłu gniazda rca są na wzmacniacz tak twierdzi pan z M) - po telefonie do samsunga dowiedziałem się że jedynie hdmi lub światłowód jednak nie ma żadnych przejściówek zgodnych ze samsungiem na zwykłe rca .

Co do gniazd - poszukaj na serwisach aukcyjnych, są konwertery sygnału optycznego, na analogowy.
Cytat z jednej z aukcji:
https://allegro.pl/oferta/konwerter-audio-cyfrowo-analogowy-2-x-rca-optyczny-7386121182
Przekształca SPDIF Optyczne lub cyfrowe wejście audio PCM na analogowe stereo L / R RCA i 3.5mm. Częstotliwość próbkowania: 32 khz, 44,1 khz, 48 khz, 96 khz i 192 kHz
Tylko tutaj Kiki musiałby się wypowiedzieć na ile to faktycznie dobrze działa ;)
 
Ostatnia edycja:

rafi462

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze myśle czy nie dało by rady podłączyć interfejsu Behringer HD404 pod usb ale nie sądzę żeby w tv były sterowniki. Z tabletem działa normalnie a w tv jest specyficzny system, chodź widziałem ze podobno do niektórych można podłączyć dvd od laptopa pod usb.

Jak by ten konwerter działał to w sumie obojętnie co by nie kupić funkcjonalność, na której mi zależy była by dostępna.


Jeszcze znalazłem coś takiego
Toshiba 32LA2063DG - ma chyba najwiecej złącz z wszystkich poprzednich ale nie wiem jak matryca.
 
Do góry