Telewizor 26" w niskiej cenie

ArturNOW

New member
Witam,

Poszukuje telewizora LCD 26". Jedynie taki wchodzi w grę z powodu miejsca. Dlatego nie chce kupować jak najbardziej wyczesanego modelu, bo po przeprowadzce kupie już na pewno coś FullHD. Główny powód kupna to Playstation 3, które dojdzie do mnie na dniach.
Poszukuje coś jak najtańszego, ale jestem w stanie dopłacić jak będzie ku temu konkretny powód jak np. dużo lepsza jakość obrazu.
Wymagania to na pewno HDMI, ale teraz to już norma. Obecnie z tych, które byłbym w stanie kupic to LCD 26" LC-26AD5-BK. Ale poszukuje raczej czegoś za max 1800zł
Możecie doradzić mi jaki telewizor z uzasadnieniem dlaczego akurat ten? Po prostu nie chce dużo stracić na zakupie telewziora na ok. rok.
Np. pierwszy z brzegu TV LCD 26A3001P za ok 1700-1800zl wydaje się ok. Ale nie siedze w tematyce TV, nie śledze nowinek i czym się różnią poszczególne telewizory. Jaką mają matryce itp.
Co to sygnalu TV to będzie to zwykły antenowy i jakoś przeżyje kiepską jakość obrazu. Zupełnie nie zależy mi na jakościu tunera.
 

beniuasia

Member
Mam Tosię 26A3000PG

Witam wszystkich, to mój pierwszy raz na forum ale śledzę go od jakiegoś czasu.
Miesiąc temu zakupiłem 26A3000PG w Saturnie za 1749 pln, jak dla mnie telewizor jest ok. Jak za te pieniądze to obraz z SD i Kablówki UPC jest dobry.
Ale tu uwaga, oglądałem także model 26A3001P w MM i miał on według mnie gorszą matrycę niż 26A3000PG. Patrząc pod większym kątem, czy to z góry, dołu czy z boku w 26A3000PG obraz robilł się troszkę taki jakby za lekką mgiełką, ale w 26A3001P było gorzej-zwłaszcza od dołu robił się taki negatyw jak w moim monitorze Samsunga na TN. Taki sam efekt widziałem w lcd LG26LC51.
 

ArturNOW

New member
OK, dzięki za odpowiedź. Jakieś inne propozycje własnie do 1800zł? Niedługo jak będę mieć czas sam się przejde do jakiegoś saturna lub MM i jeszcze popatrze.
 
Do góry