Telewizor 26" - 32" max 1600zł

Interimo

New member
Witam. Jeśli założyłem wątek w złym miejscu proszę moderatora o przeniesienie.
Poprzeglądałem trochę forum, jednak wciąż nie mogę zastanowic się jaki telewizor mam wybrac.
Na cel ten mogę przeznaczyc 1500 - 1600 zł, w moim mieście znajdują się sklepy RTV euro AGD, Neonet, Media Expert i chciałbym dokonac zakupu na miejscu, nie przez internet. Chciałbym żeby telewizor miał jakieś fajne bajery, chociaż nie jest to cel nadrzędny, bo za tę cenę raczej nie będzie wodotrysków. Dobrze gdyby telewizor miał LED, 100hz, Full HD, HDMI i ładnie wyświetlał obraz. Przeglądałem sklepy i widziałem kilka telewizorów które by mi odpowiadały, jednak nie zapamiętałem nazw ich modeli. W przyszłości mam zamiar kupic konsolę, i ew. pakiet w Cyfrowym Polsacie. Wiem że gdybym dokładnie przejrzał forum zapewne znalazłbym odpowiedź, jednak jestem człowiekiem niezdecydowanym.

Poniższe pytania wziąłem z innego tematu i zmodyfikowałem je pod siebie :
1. Odległość od ekranu: 1.5-4m
2. Jak słońce świeci w pokoju: okna z południa, dobrze nasłoneczniony pokój (szczególnie w południe)
3. Jak duży jest pokój: 3,5-5m
4. Preferowana technologia: LCD LED
5. Jaki masz obecnie telewizor: CRT 21'' Philips.
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: Polsat, TVP 1, TVP 2.
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: Dzień i noc.
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: Bez, chociaż inni domownicy wolą przy świetle.
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: Nie wiem, zwykle wolę łagodne.
10. Matryca błyszcząca czy matowa: Nie mam pojęcia.
11. Preferowana wielkość telewizora: Od 26" do max 32".
12. Preferowana marka: Generalnie mam nieufnośc do Funai, Thompsonów i różnych dziwnych marek.
13. Czego nie lubisz w telewizorach: Słabego obrazu przy nasłonecznieniu.
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: TV 80%, ponieważ mam w planach konsolę do gier.
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: Wprost, i z kątów bocznych.
17. Czy ważne jest wifi: Lubię bajery, ale może się obejśc.
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: Jak wyżej
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: Było by fajnie gdyby była taka opcja, jednak nie jest nadrzędna.
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD: Jeśli by była taka opcja to bym korzystał.
21. Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: Raczej tak.
23. Ma mieć slot na karty SD: Jest mi to obojętne.
24. Ma mieć tuner DVB-S: Tak.
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: Od kablówki, chociaż później konsolę/dekoder poprzez HDMI
26. Jaki masz sygnał: analogowy vectra, telewizja cyfrowa naziemna, ew. Cyfrowy Polsat
27. Ile programów HD: jak na razie 0.
28. Ma stać czy wisieć: Stac.
29. Rozdzielczość: Full HD.
30. Dvb-t: Tak.
31. Na czym najbardziej Ci zależy: Przyzwoita jakość obrazu programów TV.
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 6-12h
33. Ile osób ogląda: 1-3
34. Jaka klasa cenowa? : Do 1500zł - 1600zł

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za brak literki "c" z kreską.
 
Do góry