Telewizja VECTRA w HD

r_p_r

New member
Dostałem propozycje od Vectra:

40 mb/s
Pakiet platynowy HD z PVR

Cena (przez 24m-ce): 95pln

Dobra oferta?
Da sie jeszcze cos ugrac? - np. 100pln/mc, ale Pakiet: Sport Na Ostro w tej cenie?
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam porównanie do cyfrowego polsatu to tam zwykły kanał cyfrowy wygląda trochę lepiej niż HD w vektrze. Jednym słowem nie ma prawdziwego HD w vektrze, a zwykłe SD to jak marny analog. Za to net śmiga nie powiem:)
 

modelk56

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam porównanie do cyfrowego polsatu to tam zwykły kanał cyfrowy wygląda trochę lepiej niż HD w vektrze. Jednym słowem nie ma prawdziwego HD w vektrze, a zwykłe SD to jak marny analog. Za to net śmiga nie powiem:)

Skoro tak jest to masakra ponieważ sam POLSAT ma najgorszy sygnał/raczej małe pasmo/ od teraz tylko NC+. Faktem jest ,że w NC+ jest drogo w porównaniu do POLSATU ale bitrate z jakim są nadawane programy to już niebo a ziemia. POLSAT biteratem dorównuje tylko w swoich programach sportowych HD oraz czasami POLSAT FILM. Jak będę miał chwilę czasu to wyślę dla porównania pare kanałów z NC+ i POLSAT z jakim biteratem nadają.
P.S.
Chyba ,że oś się zmieniło bo takie porównanie robiłem z roku temu.:confused:
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro tak jest to masakra ponieważ sam POLSAT ma najgorszy sygnał/raczej małe pasmo/ od teraz tylko NC+. Faktem jest ,że w NC+ jest drogo w porównaniu do POLSATU ale bitrate z jakim są nadawane programy to już niebo a ziemia. POLSAT biteratem dorównuje tylko w swoich programach sportowych HD oraz czasami POLSAT FILM. Jak będę miał chwilę czasu to wyślę dla porównania pare kanałów z NC+ i POLSAT z jakim biteratem nadają.
P.S.
Chyba ,że oś się zmieniło bo takie porównanie robiłem z roku temu.:confused:
No ja tylko mówię to co widzę. Dla mnie programy HD w vectrze to pseudo HD :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Będzie można wypowiadać umowy w Vectrze ze względu na zmiany regulaminu. Pozostaje podsumować HURRRAAAAAAAAAAAAA !!!!!!
 

r_p_r

New member
Platyna HD + PVR
40 mb/s
Sport Na Ostro

-------------------
110 pln/mc
umowa: 24mc-e


Dobre? Czy da sie wynegocjowac cos lepszego?
Jesli tak, to prosze o sugestie.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja nie zamienię. Złoże wypowiedzenie i wezmę na nowych warunkach. U mnie w mieście nie ma nic lepszego, głównie zależy mi na internecie. Na nowych warunkach w cenie 50zł będę miał 30Mb a tak mam 16Mb. Za 57zł można już mieć 40Mb więc trochę zyskam na tym:). Jedynie z telewizji całkowicie zrezygnuje i przerzucę się na siatkową. Bo bardzo mało oglądam, a jeżeli już to zazwyczaj podstawowe programy
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
byłem wczoraj u siebie w mieście (wsi:)) w vectrze. Mówię, że słyszałem o możliwości zerwania przedwcześnie umowy z powodu zmiany regulaminu. Kobitka takie oczy i mówi , że mam rację. Od razu powiedziała że to plus dla mnie. Mówię o nowych warunkach bo są korzystniejsze a w tych samych pieniądzach. Miała się dowiedzieć czy da rade bez zrywania umowy, jedynie jakimś aneksem do niej przejść na nowe warunki. Dziś idę to się dowiem. Nastraszę ich w razie czego, że jak mam zerwać umowę i od nowa to na pewno zrezygnuję już z telewizji :D a co :)
 
Też myślę nad zmianą Vectry na coś innego. Mam obecnie Platyna HD + 8MB + dekoder bez PVR i płacę 95,30. Jestem ich klientem od ponad 2 lat (jeszcze rok umowy), a oni nic. Żadnej promocji ani nic.
Na co byście proponowali zmienić ?? Ewentualnie o jakie usługi w tej cenie w Vectrze się starać ?? Napewno chciałbym szybszy internet no i może dekoder z PVR. Możecie rzucać swoje propozycje co mógłbym rządać w abonamencie do 100 PLN ??
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
właśnie wróciłem z vectry. Udało się załatwić wszystko bez zrywania umowy, jedynie aneks do umowy. Wyjdzie mi 5zł drożej, ale zamiast 16Mb będzie 30Mb :) czyli jak dla mnie poprawa na plus bynajmniej w kwestii internetu, bo TV pozostawię bez komentarza hehe:p
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
poprawka. Byłem jeszcze raz. Bo przemyślałem pewne kewestie. I tak zostaje mi jeszcze 2lata starej umowy. Pakiet jaki posiadam to platinum, kompletnie nie korzystam z tylu programów tylko z podstawowych i to kilka razy na miesiąc. Więc zdegradowałem go do złotego za to internet 40Mb. Przez pierwszy rok 89zł miesięcznie, kolejny rok tak jak miałem dotychczas. Czyli jeszcze korzystniej. Zamiast 16Mb będzie 40Mb i pierwszy rok taniej:). Niestety u siebie w mieście nic lepszego nie dostanę w kwestii internetu. Więc jestem i tak zmuszony
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dekoder HD NOVO PVR. Po roku jakoś 110zł wyjdzie, to dla mnie i tak lepiej bo płacę teraz 115zł. No a pierwszy rok 89zł i net nie 16 tylko 40 więc znaczna poprawa:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ogólnie z kablówki od kilkunastu lat. Rok temu vectra przejęła kablówkę. Więc rok korzystam z ich usług
 
Do góry