Telewizja VECTRA w HD

mg30906

New member
W końcu wczoraj przyszli wymienili dekoder i działa , co ciekawe ten nowy ma folijke na wyswietlaczu tamten zepsuty od nowości nie miał .....

mam nadzieje że to koniec męki i ze juz będzie OK


pzdr
 

ziolek

New member
Witam
Mam pytanko czy u was też głównie na programach HD występuje zjawisko pikselizacji , haczenie i zanik głosu.
Czy można za to winić pogodę(mrozy).
Warszawa
 

slawkor

Member
Bez reklam
U mnie też tak jest, zastanawiałem się czy to przez pogodę , ale wydaje mi się , że to jednak coś vectra miesza bo przy ładnej pogodzie też tak mam czasami szczególnie w godz. popołudniowych.
 

huppert

New member
Witam,

bardzo prosze o pomoc... mam dekoder VEC-5800C połączyłem go z nagrywarką Panasa EH58 za pomocą kabla euro. Wejście AV2 ustawiłem na RGB. Dzwięk idzie, niestety brak obrazu - szare tło. jaki może być problem?
 

sspike

New member
vectra hd to straszna kiszka. Ostatnio w Tczewie awarie średnio 2 dni w tygodniu. Od całkowitego braku sygnału, artefaktów na kanałach dziecięcych, po brak sygnału hd wszystko losowo. Tuner Hd już raz wymieniałem. Faktur od stycznia nie dostałem. Jedynie co działa dobrze to infolinia bo jest z kim pogadać z kompetencjami różnie na zmianę abonamentu czekałem 14 dni dzwoniąc prawie codziennie. Chciałem założyć e-fakturę na druku żadnych informacji gdzie ją wysłać a faks nie działa. Firma z ambicjami ale wykonanie słabe. Z utęsknieniem czekam do końca umowy.
 
Ostatnia edycja:

Radiola

New member
Podjąłem decyzję. Wypowiedziałem umowę Multimedia, a przejdę w maju do Vectry. Długo się wahałem bo różne i niezbyt budujące były opinie o Vectrze.
Przeważyło to, że oferta programowa DTV jest lepsza a Internet szybszy.
Mają jakiś problem z dekoderami, bo instalują jakieś starego typu, jedynie z wyjściem SCART. Sąsiad chciał wymienić, bo telewizor kupił LCD, ale powiedzieli mu, że dekoder też jest cyfrowy i wszystko jest OK.
 

chelseaadam

New member
Witam. Orientuje się ktoś czemu telewizja Vectra nie jest dostępna na terenie Trójmiasta? Z tego co wiem to maja oni swoją siedzibę w Gdyni...
 

adams48

New member
Witam,

mam dekoder Vectra z nagrywarką HDD. Od czasu do czasu przy oglądaniu nagranego materiału słychać zniekształcenia dźwięku, takie serie bardzo krótkich przerw, "rwanie" się dźwięku. Czy ktoś też tak ma ? Chyba serwis mnie czeka...
 

Q.bak

New member
adams48, żaden serwis, tak to już po prostu jest. szczególnie na TVN HD. czekamy na nowy soft, ma być za ok 2-3 tyg.
 

Radiola

New member
Fajnie. Od maja dostanę już nową kablówkę z nowym softem. Reklamują się z darmowym dekoderem z nagrywarką na dwa miesiące. Dzisiaj zamówiłem. Ciekawe jak z jakością i serwisem. Mam nadzieję, że lepiej niż w Multimedia. Na wszelki wypadek podpisuję umowę tylko na 12 miesięcy. Od 30 kwietnia zaczynam swoją przygodę z Vectrą.
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie na szczescie nie ma zadnych rwan dzwieku, nagrywarka dziala bez zarzutu. Mam nawet wrazenie, ze obraz nagrany jest ostrzejszy niz oryginal.
 

Q.bak

New member
marmac500, na tvn hd również?? Spróbuj nagrać któryś z seriali kręconych w hd - usta usta albo ksd. Na tych dwóch rwanie dźwięku (szczególnie 5.1) jest najbardziej zauważalne.
 

zemsta3

New member
Witam serdecznie :)
Mam pytanko odnośnie ustawienia innego pilota pod dekoder hd z vectry. Czytałem trochę i szukałem ale nie znalazłem więc pisze z prośbą do Was. Posiadam telewizor lg 37lg500 i dekoder vectry hd a moje pytanko czy ktoś zna kod dla tego pilota dla dekodera?
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Właśnie dostałem informacje o kolejnej podwyżce abonamentu...o prawie 20% co gorsza znowu ubywa kanałów... wkurza mnie to czas na zmianę na jakąś platformę... jeszcze nie wiem czy polsat, cyfra czy n ale chyba nie będę już zwlekał
 

Q.bak

New member
@zemsta3, Kodu do pilotów ADB niestety nie ma, nie zostały udostępnione.
Jest podobno jedna firma której piloty działają.
Pozostają piloty uczące się np. Logitech.

@Sansei6, faktycznie strata Patio TV i jakiegoś Jetix Play, który całkowicie zaprzestaje nadawania w Polsce, jest nie do powetowania.
Podwyżka faktycznie nikomu się nie podoba, ale z tymi 20% to chyba przesadziłeś. Nie wiem skąd jesteś ale u mnie podrożały tylko 2 pakiety o niecałe 2zł.
Chcesz platformę cyfrową... jeśli znajdziesz taką, która dostarczy Ci kanałów które oglądasz i na których Ci zależy to nie czekaj.
Ja niestety nie znalazłem żadnej... Vectra ma tę zaletę, że posiada kanały z dwóch platform.... brakuje niestety CP.
 

apio

New member
Jak wygląda sprawa rozdzielania sygnału analogowego (przed dekoderem) - podobno można i część kanałów jest dostępna , czyli pakiet analogowy ?
 
Do góry