Telewizja VECTRA w HD

kubek2

New member
Vectra Hd

media2 podaje że w przyszłym tygodniu pojawi sie oferta tv Vectra w HD, dekodery Technisat, ja po wielu korespondencjach dostałem maila ze faktycznie prowadzone są prace nad HD w tv vectra ale szczegółów nie chcieli podac, ciekawe czy to znowu mącenie w głowie czy na prawde bedzie HD w TVVectra, juz raz informacja była ze HD bedzie w kwietniu i oczywiscie w kwietniu nic nie było, zobaczymy co zycie pokaże w przysżłm tygodniu, jak mnie znowu oszukaja to chyba im coś zrobie

pozdrawiam HDmaniaków
 

Peek

New member
Bez reklam
Pewnie na dniach wszystko się wyjaśni bo większość sieci kablowych już ma HD. Z tych większych pozostały Vectra (w tym tygodniu pewnie dopiero poznasz oferte a sprzedaż może ruszyć na poczatku czerwca) noi Aster (start 26.05)
 

kubek2

New member
poniedziałek minął oferty hd w tvvectra nie ma, zobaczymy jutro, jutro pewnie znowu nic, ciekawe czy te informacje z portalu media2.pl to bajki pisane tylko po to by super wiadomościami przyciągnąć ludzi, bajki które nie mają z rzeczywistoscią nic wspólnego, ja mam na prawde dośc tych bzdur i robienia z ludzi matołów piszą jutro bedzie jest za rok , piszą bedzie niedrogo jest bardzo drogo, bedzie super oferta jest 1 kanał, dość kłamstw z media2.pl !!!!!!!!!!!!
 

MrMario

New member
"Dekodery HD znajdują się już w biurach obsługi - producent ADB ("n")
Aktywacja - 49,90 zł
Dzierżawa dekodera - ok. 9,91 zł/m-c
w HD?
- tvn HD - 0,00 zł
- pakiet C+ - 1 dwa mce: 0,02 zł, następne 29,90 + 6 zł za sygnał HD
* C+ Film HD
* C+ Sport HD
- NGC - 5,00zł
- LuxeTV - 2,00 zł
- polsat sport HD - 9,90zł
- eurosport HD - 9,90 zł
- dodatkowa paczka "Sport na ostro" - 29,90 zł:
* polsat sport HD
* eurosport HD
* eurosport 2
* NASN
* SportKlub+
* ESPN Classic
* Extreme Sports Channel
* Viasat Explorer
* Spice"

Opinie na forach tematycznych są jednoznacze: zdecydowanie za drogo !!! szczególnie cena za Eurosport HD oraz Polsat Sport HD jest zbyt wygórowana. Tak samo opłata za dzierżawę dekodera stanowi, że oferta nie jest atrakcyjna cenowo.
 

krzysiekol

New member
W poniedziałek stane się posiadaczem nowego dekodera tv vectry , kilka programow sportowych w hd ,dwa kanały canał + ,tvn, national geographic, luxe.tv,
 

mashun

New member
Tak, ale za wszystkie oprócz TVN musisz dopłacić (np. Polsat Sport, Eurosport po 9,9 zł / program).
 

kubek2

New member
byłem w biurze dekodery już mają, ale nie wiadomo nic o umowach, trzeba zostawić numer telefonu, może zadzwonią kiedy bedzie mozna odbierac dekodery hd, faktycznie po dyche za polsat sport hd i eurosport hd to nie tanio,
 

krzysiekol

New member
vectra hd

wiem wiem to drogo ale pokusa duza, a zobowiąanie na umowie to 6 miesięcy ,jakoś przezyje a póniej moze bedzie taniej
 

krzysiekol

New member
vectra hd

W poniedziałek stane się posiadaczem nowego dekodera tv vectry ,co do umowy to zawarta telefonicznie na 6 miesiecy
 

lukashik

New member
Sorry, ale to jest rozbój w biały dzień 9.90 za ES HD i tyle samo za PS HD.NGC HD za 5zł?
Ja nawet w swojej badziewiastej DTV Multimedii mam go za w cenie pakietu podstawowego!
Dzierżawa 9.90?!
Kolejnym oszustwe stosowanym przez sieci kablowe jest wciskanie do pakietu sportowego ESPN Classic oraz Extreme Sports Channel - pomijając wątpliwość jakość tych kanałów, to przecież kanały sportowe bez transmisji czyli de facto historyczne.:/
Z kim oni się na głowy pozamieniali!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Co do jakości ESPN i Extreme zgadzam sie w 100%, ale co by nie mówić Polsat Sport Hd to świetna zagrywka. (nie chodzi mi o cene, bo rzeczywiście za drogo, ale o samą dostępność)
 

krzysiekol

New member
vectra hd

lukashik napisał:
Sorry, ale to jest rozbój w biały dzień 9.90 za ES HD i tyle samo za PS HD.NGC HD za 5zł?
Ja nawet w swojej badziewiastej DTV Multimedii mam go za w cenie pakietu podstawowego!
Dzierżawa 9.90?!
Kolejnym oszustwe stosowanym przez sieci kablowe jest wciskanie do pakietu sportowego ESPN Classic oraz Extreme Sports Channel - pomijając wątpliwość jakość tych kanałów, to przecież kanały sportowe bez transmisji czyli de facto historyczne.:/
Z kim oni się na głowy pozamieniali!



dokładnie się z tym zgadzam że to rozboj ale Multimedia nie jest dostępna w moim bloku
 

silenthill

New member
ceny sa jakie są
ja sobie nie dałem wcisnąć espn i extreme, nawet EUrosport HD nie bardzo
wybrałem przeniesienie c+na hd, Polsat sport hd, ngc hd
 

lukashik

New member
dokładnie się z tym zgadzam że to rozboj ale Multimedia nie jest dostępna w moim bloku

Od MM też trzymaj się daleko.Takiej "jakości" DTV nigdzie nie doświadczysz, dzięki MM przekonałem, się, że programy mogą się ciąć:D.
Przypuszczam, że tutaj będzie nie lepiej, a w dodatku te ceny za HD, które HD nie jest bo w Polsce nie ma żadnego kanału HD.
90% ramówki to skalowanie.
 

kubek2

New member
Panowie i Panie czy juz ktoś podpisał umowę i ma dekoder HD TV Vectra? Do mnie mieli zadzwonic i oczywiście nic, poczekam do poniedziałku i wtedy ich zaatakuje , jeżeli ktos ma już ten dekoder proszę o opnie na temat jakości obrazu z tego dekodera .
pozdrawiam
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Ja dziś pisze umowę, jestem bardzo ciekaw efektu końcowego czy coś się poprawi, biore sam dekoder bez dodatków na razie.
 

kubek2

New member
ale po co ci sam dekoder bez kanałow hd jezeli to są dodatki, ja biore w poniedziałek z pełną ofertą hd, w poniedziełek bedzie juz czerwiec jezelibym wziął teraz trzebabyłoby płacic za 3 dni jak za cały miesiąc, w poniedziałek mam nadzieje opisze wrazenia i jakość kanałów hd
 

kubek2

New member
ale po co ci sam dekoder bez kanałow hd jezeli to są dodatki, ja biore w poniedziałek z pełną ofertą hd, w poniedziełek bedzie juz czerwiec jezelibym wziął teraz trzebabyłoby płacic za 3 dni jak za cały miesiąc, w poniedziałek mam nadzieje opisze wrazenia i jakość kanałów hd
 
Do góry