Telewizja na kartę i wybór TV LCD

jackkk

New member
Witam,

zamierzam nabyć telewizję na kartę i do tego telewizor LCD. Mam prośbę, podpowiedzcie jaki kupić dekoder (czy ten standardowy jest ok?), jaką czaszę i konwerter, jakie kable, żeby jakość sygnału była jak najlepsza?
Podajcie jakieś konkretne nazwy, modele,itd. Czy TNK może być podłączona tylko kablem euro czy są inne opcje?

Jeżeli chodzi o telewizor LCD do tej telewizji to zastanawiałem się nad modelami: Samsung LE32B450 i LG 32LG5000. Który z nich byłby lepszy do odbioru TNK?

Dzieki za podpowiedz
 

CSA

New member
jackkk napisał:
Witam, na tuner mogę przeznaczyć ok 300zł, a na TV do 1800zł
A nie myślisz nad Sharpem Aquosem? Naprawdę dobry sprzęt w tej cenie FullHD 32 cale, mam i polecam. Do tego dekoder HD Samsung DSB-370G z allegro za około 150zł prepaid Polsatu w tym 1miesiąc gratis, cena to 43zł na miesiąc opłacana z góry. Ja jestem zadowolony. Mogę z czystym sercem polecić. Antena 90cm stalowa Astra i HB dwa konwertery z zezem.

W ogóle zależy CI na telewziji za 10zł czy na programach?
 
Ostatnia edycja:

jackkk

New member
dzięki za porady, sprawdze tego Sharpa.
Zależy mi na TV za 10zł,a programy z TNK są dla mnie idealne. Pozostałych i tak nie oglądam, więc nie zależy mi na 40 kanałach w języku polskim, tylko po to, żeby były. Wystarczy mi TVP 1, 2, TVN, TVP Sport i kanał typu TVN CNBC Biznes, TVN Meteo
 
Do góry