Telewizja N - promocje

swirek69

New member
Witam, mam kilka pytan co do tej telewizji
Jestem kompletnie zielony a wiec prosze o odpowiedzi

Chcialbym zamowic pakiet z 48 zl poniewaz taki mi wystarczy a dzis zobaczylem reklame w tv i mowili ze w tym zestawie jest 15 programow hd.

Teraz pytanie moje jest czy jest mozliwosc do tego dokupic turbodekoder hd lub dekoder hd (czym one sie roznia?) i w jakich cenach.

I ile kosztuje aktywacja
Jesli zamowie zestaw przez tel lub internet jak dokonac aktywacji.

Moze te pytania sa dziwne ale jak narazie nie moglem znalezc na nie odpowiedzi. Pozdrawiam
 

Lech

New member
Bez reklam
Reklama dźwignią handlu, a wpuszczanie w kanał jej podstawową zasadą. Idź do punktu sprzedaży i zapytaj ile konkretnie zapłacisz i na jaki okres jest ta umowa. Pamietaj reklama jest po to abyś przyszedł do punktu sprzedaży.
 

tarinQ

New member
Wiec tak w zestawie za 48 zl jest tylko Dekoder biały
za 54 zl abo masz juz do wyboru dekoder z HDD

Aktywacja jest automatyczna wystarczy ze wlozysz karte do dekodera i podlaczysz to do sat i zostawisz na 1-12h i juz masz działajacy dekoderek.
Dekoder HDD ma mniej miejsca niz turbodekoder (ten ma dodatkowo menu inne i kilka gierek ale za to drozszy)

Mysle ze pomoglem jak cos pytaj
 

swirek69

New member
Jeszcze jedno pytanie, czy Dekoder HD a Turbodekoder HD to tylko roznica jest taka, ze na TDH jest dysk a w dekoderze hd nie ma dysku?? Poza tym wszystko to samo ?

I pakiet za 48 a 54 rozni sie tylko tym ze mozna wybierac miedzy tymi dekoderami ?
 

henio

New member
Podłacze sie pod ten temat. Planuje zamówić wlasnie tą opcje 'n-ki' czyli abonament za 48 zł.
W związku z tym mam kilka pytań. :blagam:
Orientujecie sie moze jak to jest z zestawem wszystkeigo co potrzebne do montazu?
czy w salonie pryz podpisywaniu umowy moge kupic wszystko razem i w jakiej cenie?
co z anteną ? jaką wybrac?
czy to prawda ze dekoder/antena sa tylko jakby wynajmowane od firmy i po zakonczeniu umowy mysze to zwrócic? bo na ulotce jest napisane tylko że koszt dekodera HD to 48 zł a aktywacja jest darmowa
Jakie dokumenty trzeba miec do podpisania umowy? sam dowód osobisty wystarczy?
Dzieki za szybka odpowiedz
 

bubu54142

New member
Podłacze sie pod ten temat. Planuje zamówić wlasnie tą opcje 'n-ki' czyli abonament za 48 zł.
W związku z tym mam kilka pytań. :blagam:
Orientujecie sie moze jak to jest z zestawem wszystkeigo co potrzebne do montazu?
czy w salonie pryz podpisywaniu umowy moge kupic wszystko razem i w jakiej cenie?
co z anteną ? jaką wybrac?
czy to prawda ze dekoder/antena sa tylko jakby wynajmowane od firmy i po zakonczeniu umowy mysze to zwrócic? bo na ulotce jest napisane tylko że koszt dekodera HD to 48 zł a aktywacja jest darmowa
Jakie dokumenty trzeba miec do podpisania umowy? sam dowód osobisty wystarczy?
Dzieki za szybka odpowiedz
Dokupić musisz uchwyt ścienny.Po umowie antena+konwerter zostaje,resztę oddajesz.48 zł to tylko opłata za aktywację.Dobrze mieć 2 dokumenty ze zdjęciem.
n:Wielka Rewolucja Tu wyraźnie napisano o aktywacji.
 

eMdzeJ

New member
Orientujecie sie moze jak to jest z zestawem wszystkeigo co potrzebne do montazu?
czy w salonie pryz podpisywaniu umowy moge kupic wszystko razem i w jakiej cenie?
co z anteną ? jaką wybrac?
czy to prawda ze dekoder/antena sa tylko jakby wynajmowane od firmy i po zakonczeniu umowy mysze to zwrócic? bo na ulotce jest napisane tylko że koszt dekodera HD to 48 zł a aktywacja jest darmowa
Jakie dokumenty trzeba miec do podpisania umowy? sam dowód osobisty wystarczy?
Dzieki za szybka odpowiedz

Po pierwsze nie kupuj w salonie tylko przez net. Zawierajac umowe na odleglosc masz jako konsument zdecydowanie wiecej praw. Dostajesz tez gratisy (akutat nie w tej promocji o ktorej piszesz ale to generalna zasada).

Druga sprawa. Kup sobie sam porzadna antene i konwerter. Dostawcow bedziesz pewnie zmienial a antena zostanie. Kup np triaxa z jakims markowym konwerterem to nie bedziesz narzekal za zacinania obrazu, przeboje przy opadach itd.

Zastanow sie nad nagrywarka bo to super sprawa - nie pisze o typowych nagraniach ale o pauze i przewijaniu na kazdym ogladanym kanale w kazdym momencie (prawie;) . Bardzo przydatna rzecz
 

brun

Member
wszystki te promocje które są aktualnie w n to o d... potłuc, proponuję poczekać, na pewno coś jescze wymyślą
 

brun

Member
ok podpisałem umowę na 12 miesięcy za 48 zł przez cały okres 6 pakietów i nbox turbo recorder za 0 zł, oraz nfimy przez pół roku "za darmo" myślę że coś jeszcze przygotują na ostatnią chwilę dla nowych abonentów, ta oferta mnie jednak satysfakcjonuje
 

emivo

Member
brun mam pytanie, w jaki sposób zawierałeś umowę? przez internet?
To pierwsza twoja umowa w n? Z tego co wiem to mają promocje na 13 miesięcy i nbox recorder za 48zł...Sam się wacham przed kupnem dlatego pytam:) Pozdrawiam
 

emivo

Member
Na dzień dzisiejszy do końca promocji zostało 10 dni i tu dylemat czy zawierac teraz umowę czy poczekać 10 dni co nie koniecznie może być korzystne:?
 

iceman1500

New member
też się zastanawiam nad tym pakietem(48zł)...
"brun" dekoder recorder jest za 48zł - a Ty napisałeś ze za 0zł??
i skąd masz nfilmy przez pół roku za darmo ?
 

MichalJad

New member
ok podpisałem umowę na 12 miesięcy za 48 zł przez cały okres 6 pakietów i nbox turbo recorder za 0 zł, oraz nfimy przez pół roku "za darmo" myślę że coś jeszcze przygotują na ostatnią chwilę dla nowych abonentów, ta oferta mnie jednak satysfakcjonuje

A gdzie dają takie promocje bo sam chciałbym skorzystać?
 

brun

Member
iceman1500 pisałem o turborecorderze a nie zwykłym, tak mam go za 0pln.
to moja kolejna już chyba 3 umowa z "n", zamawiałem przez telefon.
taką propozycję dostałem jak wysłałem pismo o rezygnacji, co roku rezygnowałem i podpisywałem nową umowę ponieważ było korzystniej. promocja z której skorzystałem nazywa się wielka rewolucja dla abonentów. i żeby można było z niej skorzystać musisz sam czekać na telefon z działu promocji a nie sprzedaży, z tamtymi za cholerę nie mogłem się dogadać. najważniejsze dla mnie było to żeby umowa była na 12 miesięcy żeby można było z czegoś za rok znowu skorzystać, i żeby było jak najtaniej i oczywiście jak najwięcej, mam co chciałem ;)

śmieszne że cyfra i polsat dalej brną w tych chorych 25 czy 29 miesięcznych umowach, to chore. kto podpisuje takie wyroki?
 
Ostatnia edycja:

iceman1500

New member
Oki - rozumiem.
A Wy tez macie tak ze cześć kanałów jest nadawana w formacie 4:3 i trzeba sobie rozszerzyć ekran lub powiększyć...aby było to na pełnym TV...
W innym dekoderze z kartą TNK nie ma takich problemów... np. na kanałach FTA...
Sygnał satelitarny jest ten sam...
To zależy od dekodera jak no przeskaluje to na TV??
 

moscow

New member
Oki - rozumiem.
A Wy tez macie tak ze cześć kanałów jest nadawana w formacie 4:3 i trzeba sobie rozszerzyć ekran lub powiększyć...aby było to na pełnym TV...
W innym dekoderze z kartą TNK nie ma takich problemów... np. na kanałach FTA...
Sygnał satelitarny jest ten sam...
To zależy od dekodera jak no przeskaluje to na TV??

Moze to zalezec od ustawionego typu/opcji telewizora. Mam 16:9 i zmiane formatu na "odciecie". W takim przypadku programy 16:9 beda wyswietlane prawidlowo, zas 4:3 dekoder powinien przyciac automatem gore i dol.
Ustawienia przez Setup->Ustawienia->Opcje Telewizora (przynajmniej w CLRA/CARBO - czyli turbodekoder)

Mam nadzieje, ze pomoze.
Pozdrawiam,
-krzysiek-
 
Do góry