Telewizja cyfrowa w UPC

szpon2

New member
Witam!
Czy połączenie telewizji cyfrowej (pakiet selectHD - w tym 4 kanały HD) + Sony KDL 40EX500 + odległość oglądania około 2,5m to dobre połączenie?;)
Btw. dzwoniłem dziś do UPC zapytać się przez jakie złącze podłącza się dekoder do TV - jakiś Gościu odpowiedział mi, że SCART. Zaskoczył mnie szczerze mówiąc bo myślałem, że odpowie HDMI:/ Moje pytanie więc jaka jest jakość obrazu przez te złącze?
Btw2. Może trochę dziwne pyt ale czy można tego Soniacza połączyć przez Wi-Fi z lapkiem i np oglądać z lap zdj bądź filmy na tv? Pytam gdyż nie mam HDMI w lapku;(.
Btw3. Może ktoś z Gda korzysta z UPC i pochwiali się co i jak tam wygląda. Pytam gdyż nie wiem czy 40" to aby nie za dużo, żeby jakiejś mega pixelozy nie było - wiecie 2,5m!
Pozdrawiam Was Expertów;)
 

babus

Member
Mediabox HD, a taki dostaniesz zamawiając "selekt HD" w UPC, podłącza się do TV przez HDMI /kabelek dostaniesz wraz z dekoderem/. Gościu wyraźnie Cię nie zrozumiał. Zwykłe dekodery, bez HD podłącza się przez SCART. Wejdź na stronkę UPC i znajdziesz modele dekoderów. Na resztę nie odpowiem, nie mam Soniacza.
 

d.karolik

New member
Witam serdecznie
U mnie z UPC dostałem Cisco HD ( bardzo fajny , wyświetla nazwę kanału i nazwę aktualnego filmu czy serialu który leci na kanale ) i podpięty jest pod Pioneer PDP-508 XD . Najlepiej ogląda się sport w HD po prostu żyleta .
 
Do góry