Tegoroczny topowy model PHILIPSA Serii 9 NIE W POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

Db-ticus

New member
Po tegorocznych targach IFA w Berlinie nagrzałem się na topowy zapowiadany model serii "9" 65PUS 9600/12 a tu taka wiadomość z BOK !!!!



"Szanowny Panie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami w sprawie państwa zgłoszenia. Chcielibyśmy przekazać państwu następujące informacje.

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi model 65PUS9600/12 niestety nie będzie dostępny na rynku polskim.
Seria 8000 zostanie wprowadzona do sklepów przed świętami Bożego Narodzenia.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,

Biuro Obsługi Klienta

Philips Polska Tel: 22-397-15-04
Czynne od PN do PT w godzinach 8:00 - 18:00
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

No cóż , firma Sony też w tym roku się " nie popisała " .
Widać , że firma TP Vision poszła w jej "ślady".
A może to wyjdzie na dobre potencjalnym klientom .
W styczniu 2016 r . już wystawa CES 2016 i poznamy
nowości , a nuż będą ciekawe i wartościowe propozycje ,
na co "po cichu " liczę .:wink:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

runforestrun

New member
Wg mnie to nie problem. Można z Niemiec sprowadzić bez problemu. Dziwna decyzja, ale cóż może już przewidują bugi w oprogramowaniu, a polski klient wydający 10k na TV jest bardziej wymagający... ;)
 

bluray

Banned
@accu
Myślę, że 2015 to dla PHILIPS TV to odpuszczony rok.
Poza perfekt obsługą 4K HEVEC YouTube ( z pena) nic tam nowego nie znajduję.

Szkoda by PHILIPS wypadł z rynku TV, zwłaszcza po znakomitych seriach z 2014 !
Wyprzedza SONY w sprzedaży !
System TV ANDROID SONY/PHILIPS nadal nie budzi zaufania kupujących !!!
To Android ma być smartem w systemach TV. I jest.

No i po prostu:
PHILIPS TV to plastyczny obraz, kolory, od zawsze pierwsza liga domowego TV / VIDEO .
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 8700, 8600, 8900, 9600 będą na pokazach
Na Audio Show w Warszawie 6 -8.11.2015
W sprzedaży już są 8700.
Modele 8600 i 9600 mają być w grudniu, a model
8900 z ambilux będzie w styczniu 2016.
 

Siniaczek

New member
To zła wiadomość.
Kontaktowałem się w tej sprawie z BOK Philipsa i faktycznie potwierdzili, że nie będzie sprzedawany w Polsce. Nie wiadomo tylko czy czasowo czy permamentnie. Dziwi to wszystko bo na Słowacji np jest zapowiedziany.

Jeden z pracowników BOK Philipsa powiedział mi, że będzie jakiś inny model 9701 czy jakoś tak Philips jeszcze go nie zapowiedział.

Zastanawia mnie dlaczego rynek Polski jest tak traktowany.

Jeśli ktoś z was jest zorientowany w temacie to czekam na info też chcę kupić ten telewizor lub inny ale z tej serii.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie prawda. Nie mają racji - seria 9600 będzie w sprzedaży na 100% w Polsce. Zapraszam na Targi na narodowym 6-8.11.2015 gdzie dostaniesz informację z pierwszych rąk.
 

Db-ticus

New member
Dzięki Kiki za info trochę mnie uspokoiłeś że seria 9600 będzie w sprzedaży na 100% w Polsce. Szkoda że dopiero w grudniu, bo jeżeli będzie tak jak z nowym modelem serii 8 (xxpus8700) który dostępny jest tylko w jednym sklepie i to z terminem realizacji 30 dni roboczych, to do końca roku raczej nie dojedzie. BOK jak widać za bardzo nie wie co mówi albo siędzą tam nikompetene osoby, nie wspominając już zupełnie o braku jakiejkolwiek informacji na polskiej stronnie internetowej PHILIPSA gdzie zupełnie brak serrii '8" i jakichkolwiek zapowiadanych nowości. (Na stronach Niemieckiej , holenderskiej, angieskiej itd jakoś potrafili zamieścić informację o nadchodzących modelach i podać ich specyfikację)
Rzeczywiście z materiałów prasowych tegorocznych targów wynika, że model 9600 bedzie wystawiony na na tegorocznym AudioShow (Stadion Narodowy) ale cenę jaką podali w złotówkach (16900 zł) niestety powala. Teraz rzeczywiście zastanawiam się czy warto za ten TV zapłacić prawie 17 tys.,zwłaszcza że modele z tegorecznej serii 7 (7600) znowu borykają się z olbrzymimi problemami głównie w sferze oprogramowania.
Wracając do ceny tego topowego modelu w kwocie 16900 to wydaj ę się być lekko przewalona. Nawet w Niemczech będzie taniej, a ktoś po targach IFA mówił że będzie fajnie i nie drogo.
Tak na marginesie to zapowiadany przed świętami nowy model LG OLED 4K 65'' o symbolu EG960 ma wystartować w Polsce też z ceną 30000 !!!!! w Saturnie. W niemieckim saturnie i MM stoi już od kilku tygodni z kwocie 5900 EUR (a więc zdecydowanie taniej), a na święta będą jeszcze promocje (-5%, 10%) więc mam wrażenie że ktoś na tu kolowialnie chce wydymać.
 

Db-ticus

New member
Jednak BOK miał rację. Na targach Audio-show w Warszawie modelu 65pus9600/12 nie pokazali.
Jak się okazało w rozmowie z przedstawicielem PHILIPSA jego dystrybucja została wstrzymana
 

Siniaczek

New member
Niestety nie mogłem odwiedzić Audio Show mimo, że bardzo chciałem. Wiem, że jesteś zorientowany w temacie. Czy faktycznie philips 9600 z najnowszej serii został potwierdzony na ten rok w Polsce?

pozdrawiam
 

accu

New member
Bez reklam
Jednak BOK miał rację. Na targach Audio-show w Warszawie modelu 65pus9600/12 nie pokazali.
Jak się okazało w rozmowie z przedstawicielem PHILIPSA jego dystrybucja została wstrzymana

Witam uprzejmie,

Dla mnie już w październiku 2015 r. było wiadome , że ten topowy telewizor Philips 65PUS9600
jest jeszcze niedopracowany i nie może być w takim stanie dopuszczony do sprzedaży
dla konsumentów , gdyż nie będzie zgodny z tym co podane jest w specyfikacji tego telewizora .
Oczywiście , że nie będzie dostępny na rynku konsumenckim w 2015 r . Być może stanie się
to w styczniu 2016 r. , ale i to nie jest takie pewne z uwagi na kłopoty z wsparciem HDR przez potencjalnych dostawców VOD , którzy będą używać HDR , oraz z oficjalną specyfikacją funkcji HDR w tym telewizorze , która do końca nie jest jeszcze dopracowana . I bardzo dobrze , że tak się stało , bo nie można wypuszczać bubla hi-end TV , jeden kłopot
z głowy mają potencjalni klienci .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

Siniaczek

New member
HEHE tak mnie też bo to tak naprawdę 9600 po zmianie nazwy.... pytanie tylko kiedy będzie dostępny czekam aż się pojawi w sklepie jestem tylko ciekaw jak w porównaniu z 7600 wypada input lag i płynność ruchu
 

wrx

New member
Bez reklam
Kiki, wspominales kiedys, ze warto poczekac na 75" (78?) Philipsa, ze ma byc w listopadzie, a ja nie widze nic powyzej 65"...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miały być, ale będą dopiero w przyszłym roku.
Ale będą też nowe modele Sharpa :
12226942_971027272959064_6795125198668241817_n.jpg
 

barat

New member
Na supportforum philipsa jest oficjalne info, że przekładają premierę 9600, ale jednocześnie jak go wypuszczą to chcą uwzględnić oficjalną specyfikację HDR (podobno teraz jeszcze nie ma).
Na moje to po prostu boją się wypuścić 9600 z takimi wadami oprogramowania jak 7600 ... bo jakby w topowym modelu android też działał w 1080p i nie do końca współgrał z resztą TV to raczej by ich zjedli ;)
 
D

Deleted member 121090

Guest
Czyli jak?
Tegoroczny model ukaże się dopiero w przyszłym roku? Dobre.
Jak tak dalej pójdzie to może modele 2017 będą dostępne w 2020.
 

Big-Apple

New member
Miały być, ale będą dopiero w przyszłym roku.
Ale będą też nowe modele Sharpa :
12226942_971027272959064_6795125198668241817_n.jpg

Interesujące jest to bo Sharp został przejęty przez Chiny na terenie Ameryki PD i Północnej. To samo tyczy się inny kontynentów.

Sharp wycofuje się z amerykańskiego rynku telewizorów - PC Centre

China's Hisense to take over Sharp's TV business in North and South America | South China Morning Post

A gdy pytałem o model który mnie interesował z HEVC to powiedzieli że nie pojawi się w Europie a obecnie modele wtedy gdy pytałem to wyprzedaż z mocno obniżonymi cenami ze względu na cięce kosztow.

Jaka jest obecnie konkurencja tego topowego Philipsa z 4K i HDR?
 
Do góry