technics do lamusa

modelk56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
No właśnie jak w temacie. Posiadam sobie sl-ps670d, sh-ge90,sa-ex500 oraz kolumny jbl'a es80 - 2szt. Teraz chciałbym "coś" dopasować do tych kolumn. Dawno temu kiki napisał ,że z tego sprzętu na dzień dobry wymianie podlega apli sa-ex500. Tylko pytanie brzmi na co ?!. Wcześniej pisałem /posty na temat kolumn pioneer /,że słucham muzy z lat 80-tych / dance, new romantic, elektroniczna, jak równiez PinkFloyd, FGTH itp. a czasami AC/DC. Co wybrać jakiś dobry amplik , tzn. dobry to raczej do kwoty 2k zł, a moze na dzien dobry, dobry wzmacniacz a pozniej do kina domowego "jakiś" aplik ?. BlackNinja czy mozesz mi coś doradzić. Chciałbym się zrewanżować za dobór kolum , które kupilem za Waszą radą i zamówić sprzet tym razem u Was.
 

modelk56

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do tej pory słuchałem muzy przez kolumny w 80% reszta to filmy. Ostatnio zaintersowały mnie możliwości sieciowe DLNA.Mam okablowany dom i w salonie mam eth. Nie ukrywam ze wygodnie byłoby mi odtwarzać muzę z kompa /falc/ ale nie wiem czy albo rybki albo....no właśnie czy da się pogodzić jakość z wygodą" tzn. czy dzwięk z "flac"a będzie tak samo dobry co z mojego CD sl-ps670d. Albo jeszcze inaczej , kupić HK970/980 i jakiś aplik ?, który można spiąć z HK i również będzie do kina domowego
 
Ostatnia edycja:
Do góry