Team ICO Collection

pa3

New member
Bez reklam
Team-Ico-Collection.jpg


Czyli ICO i Shadow of the Colossus na jednej płycie. Gry, które dostały miano arcydzieła, sztuki, czyli oryginalny świat, rozgrywka. Niema drugich takich tytułów, więc nie da się porównać do czegoś innego. Swego czasu moim marzeniem było odpalić SOTC na dużym CRT o wielkości 32" - warunek spełniłem aż nadto (rzutnik 92"), teraz tylko czekać na premierą (jeszcze w tym roku)

P.S Serwis IGN wystawiło oceny kolejno ICO: 9.4/10 i SOTC: 9.7/10 - ten drugi tytuł będzie posiadał w końcu stabilne framerate i nie będzie już tego rwania animacji jak na ps2.

10329.jpg

10330.jpg

10336.jpg
 

mataman

New member
Bez reklam
Kolosy cudowna gra z maizdżącym gameplayem. W ICO grałem tylko początek więc bedzie wreszcie okazja przejść całość. Co tu dużo gadać to MUST HAVE !!!
 

pa3

New member
Bez reklam
Pamiętam jak przez 10 min zbierałem szczeke z podłogi gdy zobaczyłem pierwszego Kolosa, no i ten ogromny świat (chyba porównywalny z GTA 4 czy San Andreas).
Fajnie była oddana samotność w przemierzaniu terenów razem z Agro, oraz to że na każdego bossa trzeba było mieć inną taktykę. Na dobitkę jeszcze muzyka, która imho zasługuje na 10/10, co tu dużo mówić "miód, malina":

YouTube - Shadow of the Colossus - "The Opened Way" (Eminence Symphony Orchestra)

Jednak na dzień dzisiejszy poziom/wymagania graczy jest zbyt niski, dlatego takie gry się nie sprzedadzą. Większość woli pustą rozgrywke, gdzie wszędzie chodzi o to samo, zresztą wystarczy założyć temat o nowym CoD i mamy z miejsca setkę odpowiedzi.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Shadow of the Colossus to mój absolutny top 3 poprzedniej generacji, obok Resident Evil 4 (konsolowy No. 1) oraz Metroid Prime.

Epicka przygoda, a na końcu tajemniczy Secret Garden :blagam:
 

Dante32

New member
Genialna giera - rzeczywiscie mozna go umiejscowic w scislej trojce poprzedniej generacji. Kazdy kto jeszcze nie gral zdecydowanie powinien sprobowac !!
 

spanker

New member
e tam, lepiej sega zrobilaby shenmue remake i rozwiniecie na nastepna generacje to byloby naprawde coś, ale ico to tez nie byleco
 

Mefju

New member
Łooo pamiętam Kolosa, to była dopiero giera :) nie przepadam za takimi klimatami ale to był wyjątek, stare dobre czasy :D.Pozdrawiam.
 

todei

New member
Ja też czekam. W Ico nie grałem,tylko w SotC i byłem zachwycony-wspaniała przygoda i wspaniałe zakończenie,które dawało do myślenia...Jak pomyślę że będzie mi dane zagrać w te wspaniałe gry w 3D,to aż mi ciarki przechodzą:)
 
Do góry