Te telewizory mogą wywołać pożar. KE ostrzega

czaro49

New member
To nie jest śmieszne ... już miałem zamawiać Oleda CX ... Samsungi tegoroczne podobno mają błąd w sofcie , przeskoki na szybkich scenach ( tak jak w 2017r w serii MU ) Sony znowu rozjaśnia czarne pasy na filmach ... nima co kupić ....
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
https://www.rp.pl/Media-i-internet/309289954-Klopot-LG-z-plonacymi-telewizorami.html

"W Chinach nabywcy feralnych modeli mają zostać wezwani do naprawy, w Korei Południowej wcześniej również ogłoszono program darmowych napraw.
Chodzi w każdym kraju o kilka tysięcy telewizorów, modele OLED dopiero zdobywają powodzenie i z racji wysokich cen ich sprzedaż nadal nie jest tak wysoka. (...)
Urząd podał, ze ryzyko zadymienia dotyczy modeli produkowanych od 2017 r., a powstających w polskich zakładanych koreańskiego koncernu pod Wrocławiem.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że ogłoszenie programu naprawy w Europie będzie dla LG większym problemem, ponieważ na tych rynkach sprzedaż OLED była największa.
Oznaczać to będzie konieczność wezwania do naprawy nawet połowy nabywców modeli OLED.
Póki co nie wiadomo jakie będą następne kroki.
Poprosiliśmy LG o oficjalne stanowisko w tej sprawie, póki co firma się nie ustosunkowała do tych informacji."
 
Ostatnia edycja:

x X x

New member
Ciekawy wątek. Szkoda tylko, że nie wiadomo o jakie telewizory chodzi ;) Bo chyba nie wszystkie produkowane w Polsce.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czytam różne portale , ale spotkałem takiego info od żadnego użytkownika który miał podobne stwierdzenia.
 
Do góry