TCL wychodzi przed szereg - czyli referencyjne elementy wyposażenia w telewizorze TCL P60 - test. Tego jeszcze nie było w tej klasie cenowej.

siwy1948

New member
Dziękuję Ci za szybką odpowiedź. No Twoja oferta również ciekawa. Telewizor to bardzo awaryjny sprzęt i boję się potem po gwarancji o koszta jakiś napraw. A te dodatkowe ubezpieczenie jest wygodne. A proszę powiedz mi jak wielka różnica jest między telewizorem skalibrowanym, a nie skalibrowanym oraz ile kosztuje taka usługa sama.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zamówisz kalibrację to 500 zł.
Gwarancja 2 lata wystarcza a ubezpieczenie wklep w Google to poczytasz różne rzeczy .
 

siwy1948

New member
Ok, dziękuję Ci, jak coś to będę się odzywał. A może ktoś będzie w stanie jeszcze odpowiedzieć mi na takie pytanie bo tego doświadczył: czy jest znaczna różnica na tym telewizorze przy podłączeniu zwykłej konsoli Play Station 4, a PlayStation Pro i czy może być dużo większa różnica pozniej przy Xboxie One S, a Scorpio?
 

przemo73

New member
Bez reklam
Myślę, że telewizor rozwinie skrzydła przy Xbox One X (po to go kupiłem). Materiał nadawany przez kablówkę nie rzuca na kolana. Na moim starszym Panasonicu FullHD wygląda lepiej. Jednak kiedy włączam materiał 4K to obraz robi ogromne wrażenie. Nie powinno to nikogo dziwić. Obraz zawsze będzie najlepszy jeśli będzie tożsamy z natywną rozdzielczością.
Ja jestem bardzo zadowolony, do celu jaki go kupiłem nadaje się idealnie.
 

kukuru

New member
Rozwiń proszę "pozytywny".
Jest więcej punktów tak jak DPI w druku. Nie tracisz nic na lepszej rozdzielczości ale możesz zyskać np gładsze krawędzie. Wszystko zależy jak materiał zostanie przetworzony.

Oczywiście najlepiej mieć materiał źródłowy wyższej rozdzielczości. 4k odtwarzany na FHD i 8k a 4k:)
 

Pneumat2

New member
Też mnie to ciekawi :)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka


Na P60 obraz jest bardzo ładny, tu 2 zdjęcia w trybie HDR z gry Recore definitive edition. Oczywiście zdjęcie to zdjęcie ale serio fajnie wyglądają te skrajnie jasne i ciemne obszary. Kolory oraz grafika wyglądają naprawdę super. Byłem sceptycznie nastawiony do 4K ale jak pograłem w Gears of War 3 które zostało ulepszone pod Xbox one X to muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Ostrość obrazu jest genialna, budynki czy elementy stroju oraz całe obszary są bardzo ostre i ma się wrażenie że to najnowsza gra a to już przecież leciwy tytuł. Osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupu i z tego połączenia. Sama konsola cichutka nawet przy mocnym „grzaniu” słabo ją słychać. Grałem także w Forze Motorsport 7 i grafika pieści moje oczy choć nie lubię samochodówek. Przez ponad rok użytkowałem Xbox one s więc mam porównanie i mogę śmiało powiedzieć, że bestia z pod znaku X ma dużo, dużo mocy i daje mnóstwo frajdy z zabawy. Chciałbym napisać coś negatywnego ale serio nie mam się do czego przyczepić.

4cfe1a6bda10fb211e7c8e794d2b1dbf.jpg


5606c048c0dafbbff36fce59d1c22e84.jpg
 

przemo73

New member
Bez reklam
Forza 7 wygląda pięknie. F1 2017 też mi się podoba. Najwięcej gram w Ghost Recon Wildlands. Tutaj poprawą widać najlepiej. Grałem przed premierą XoX i gram teraz w 4K HDR. Pięknie to wygląda.
 

Pneumat2

New member
Trzeba przyznać, że na porządnym sprzęcie dopiero telewizor zaczyna żyć i pokazywać co potrafi. Zgadzam się wygląda to pięknie i ta ostrość . Aktualnie ogrywam Dishonored 2 i też jestem oczarowany graficzką.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Maciej5161

New member
Mam jeszcze jedno pytanie. W ustawieniach, jest taka zakładka zgodność: hdr, 4k itp. Wszystko macie zaznaczone na zielono, czy coś jednak jest niezgodne?
 
Do góry