TCL wprowadza TS8111, czyli nowy soundbar Dolby Atmos ze zintegrowanym subwooferem.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]TCL wprowadza TS8111, czyli nowy soundbar Dolby Atmos ze zintegrowanym subwooferem.

[/FONT]
[FONT=&quot] [FONT=&quot]
[/FONT][/FONT]

[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot]TCL uzupełnia swoją ofertę soundbarów rok po prezentacji Ray.Danz , zapowiedzią TCL TS8111.[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT][/FONT][FONT=&quot]
[FONT=&quot]Wyposażony w osiem głośników (patrz ilustracja poniżej) , w tym dwa w konfiguracji Up-Firing dla kanałów Height Dolby Atmos i dwa boomery umieszczone na górze głośnika w celu odtwarzania niskich częstotliwości, TCL TS8111 jest w związku z tym model typu „wszystko w jednym”, czyli bez zewnętrznego subwoofera. [/FONT]

[FONT=&quot]
tcl_ts8111.jpg
[/FONT]​
AirPlay, Chromecast, Google Assistant i Siri w menu

[FONT=&quot]Jego twórca nie ujawnił jeszcze wszystkich parametrów technicznych TCL TS811, zwłaszcza pod względem dostarczanej mocy, wiemy, że gwarantowana jest kompatybilność z AirPlay , funkcja Chromecast oraz zarządzanie Asystentem Google i asystentami głosowymi Siri. Więcej szczegółów później.[/FONT]

[FONT=&quot]
tcl_ts81111_front.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Dostępność ogłoszona w październiku. A jeśli orientacyjna cena pozostaje nieznana w momencie pisania .[/FONT]
[FONT=&quot]avcesar
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

adam80

Member
Aktualizowałem soft w tym soundbarze i teraz na wszystkich trybach (muzyka, film, TV) gra identycznie, a w trybie ARC non stop wykrywa jaka jest ścieżka dźwiękowa, powodując 2 sekundowe przerwy (żadnej piosenki nie usłyszycie od początku) potrafi nawet sie zacinać na jednej audycji np. Jaka to melodia - sprawdza i wyświetla PCM oczywiście z dwu sekundową przerwą, rada serwisu wysyłka do naprawy, twierdzą że powrót do starego oprogramowania jest niemożliwy, dodam że na starym oprogramowaniu np. piosenki na youtubie lub z USB też były okrojone z pierwszych 2 sekund, nie jest to wina tego egzemplarza, w opiniach jednego z portali już ktoś o tym pisał, kupiłem w jednym z małych sklepów na allegro, i na szczęście mam opcję zwrotu, a szkoda bo grał naprawdę super.
 
Ostatnia edycja:
Do góry