TCL wkracza do segmentu premium soundbarów Dolby Atmos z 7.1.4ch X937U

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]TCL wkracza do segmentu premium soundbarów Dolby Atmos z 7.1.4ch X937[/FONT]

[FONT=&quot]Na targach IFA 2022 firma TCL zaprezentowała swój najpotężniejszy soundbar do tej pory. X937U to rozwiązanie 7.1.4-kanałowe z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami i bezprzewodowym subwooferem. TCL wkracza do segmentu premium soundbarów, aby rzucić wyzwanie LG, Samsung, Sony i innym. Po ogłoszeniu na początku tego roku soundbara 5.1.2ch C935U, TCL zaprezentowało na targach IFA swój flagowy model X937U. „ TCL wprowadziła najnowszy flagowy soundbar X937U z ekskluzywną technologią RAY-DANZ, wraz z EISA Best Buy Soundbar C935U z RAY-DANZ Dolby Atmos” , ogłosiła firma na targach IFA 2022.
SOUNDBAR TCL 7.1.4CH X937U DOLBY ATMOS. ZDJĘCIE:flatpanelshd


[/FONT]
X937U to w zasadzie C935U z dodatkowymi bezprzewodowymi tylnymi głośnikami, które poprawiają perspektywę dźwięku przestrzennego i wysokości. Bezprzewodowy subwoofer schodzi do 20 Hz. X937U 7.1.4ch obsługuje zarówno Dolby Atmos, jak i DTS:X. Dodatkowe specyfikacje można znaleźć poniżej. Przeczytaj także: Praktyczne korzystanie z telewizorów miniLED LCD 2022 firmy TCL Europe TCL X937U będzie wkrótce dostępny w Europie za 799 euro. TCL X937U – dane techniczne

- Technologia RAY-DANZ z odbłyśnikami akustycznymi • 7.1.4 kanały dźwiękowe • Bezprzewodowy subwoofer i bezprzewodowe głośniki tylne • Dolby Atmos • DTS:X • HDMI 2.0 z eARC • Wejście HDMI 2.0 • Maksymalne wzmocnienie dźwięku 1020 W • Wejście optyczne Bluetooth • Współpracuje z Asystentem Google, Alexą i Apple AirPlay
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , ceny są znane.
Mają być dostępne za 10 dni.
Model X937 za 3899 zł - dla niebieskich - 15% przy przedpłacie 3350 zł z dostawą.
Można już zamawiać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym wybrał JBLa.
Tyle , ze masz za dopłatą bo za 3899 zł
Są też ciut tańsze , ale bez polskiej gwarancji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem gdzie słuchałeś JBLa , co było podłączone ?
Do kina - TCL gra bardzo dobrze.
---------------

Niestety jeszcze nie mam cen na Bar 1000 .
 

Suchy_PL_

New member
Nie wiem gdzie słuchałeś JBLa , co było podłączone ?
Do kina - TCL gra bardzo dobrze.
---------------

Niestety jeszcze nie mam cen na Bar 1000 .
Słuchałem w Media Expert o ile jakaś demówka brzmiała nieźle o tyle muzyka tragicznie...do muzyki mam co prawda słuchawki i dac/amp ale chcę nabyć możliwie coś "najlepszego"
Napisałeś, żę wybrałbyś JBL ale już nie wspomniałeś dlaczego....jakn ten TCL ma się do tego JBL i np Q930 Samsunga ? próbuję uzyskać takie info ale póki co nie dostaje konkretnej odpowiedzi z wrażeń odsłuchowych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie słuchałem tego Samsunga więc, nie odpowiem.
Ale Samsung jest właścicielem Harmana więc może być extra.
JBL słuchałem w warunkach pokojowych i pokazowych. Za każdym razem grał świetnie.
Dlatego pytałem czy nie włącali muzyki skompresowanej.
 

Suchy_PL_

New member
Nie słuchałem tego Samsunga więc, nie odpowiem.
Ale Samsung jest właścicielem Harmana więc może być extra.
JBL słuchałem w warunkach pokojowych i pokazowych. Za każdym razem grał świetnie.
Dlatego pytałem czy nie włącali muzyki skompresowanej.
Dziś dojedzie q930 kupiony w MM za 3179zł i obsłucham w domu a w razie "w" odeślę bo widzę TCL już w ME i innych dostępny...coś w tym TCL mi się nie zgadza moc podawana całego zestawu....za groma nie wiem skąd wzieli te ponad 1000W.
 

Suchy_PL_

New member
Nie słuchałem długo bo musiałem jechać w delegację ale do muzyki rzeczywiście średnio to gra ale to na czym mi zależało to kino i byłem pod wrażeniem jak puściłem coś w Atmosie.....efekt naprawdę super i bas nie zalewa całego pasma jest fajny ,punktowy i nie zmulony. Jeszcze musze rozstawić prawidłowo tyle satelitki i skalibrować ale jak do filmów brzmi to super i dialogi są również bardzo wyraźne.
 
Do góry