TCL U50S6806S czy to najlepszy wybór do 2000zł?

chudyxxx

New member
Witam.
Ciągle jestem na etapie poszukiwań/zakupu TV.
Potrzebuję TV o wielkości 48"-50" w cenie do 2000zł. W oko ostatnio wpadł mi fajny tv a mianowicie TCL U50S6806S.

Odpowiada on wszystkim moim wymaganiom czyli:
-minimum 3 wejścia HDMI
-HDMI CEC oraz ARC
-posiada wyjście optyczne

Dodatkowym atutem jest też 4K (szukałem full HD) którego na chwilę obecna nie potrzebuję ale może z czasem mi się przyda. Smart jest dla mnie całkowicie bez znaczenia bo mam własnego boxa.

Do tv będzie podpięty android box, pc, ps3 (może z czasem PS4 ale to minimum rok czasu)
Generalnie chciałbym na nim oglądać (razem z moją połówką) filmy i seriale w hd i full hd (50%), przeglądać neta/napisać e-mail (30%) i pograć od czasu do czasu na PS3 (20%) ---PROCENTOWO podałem w skali CAŁEGO TYGODNIA.

Zastanawia mnie tylko odświeżanie, bo tu na forum widziałem że jest 50Hz natomiast na zagranicznej chyba dość dobrej stronie jest info o 120Hz (niżej link)
49.5" TCL U50S6806S - Specifications
Jak jest z tym odświeżaniem matrycy w tym modelu i czy wiadomo coś o input lag?

p.s. raczej nie prędko planuję kolejną zmianę więc chciałbym żeby mi posłużył trochę

Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam
 

chudyxxx

New member
Jeszcze nic. A ten TCL okazał się powystawowy więc odpuściłem go sobie. Ciągle szukam

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
 

chudyxxx

New member
Odległość do ekranu to 2.5 metra. Obecnie nie mam żadnego tv (rodzice mają lg 47lw5500 który czasem oglądałem) bo wcześniej korzystałem z projektora w pokoju, ale się przeprowadziłem i nie ma możliwości montażu projektora.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie łatwo nie ma.
Ale powinieneś jednak sprawdzić coś co ma dobry obraz i dużo aplikacji bo później ludzie się denerwują że im tego brakuje.
Philips 49PUH6101 za 2150 zł z kalibracją.
 

chudyxxx

New member
Ale ja mam najnowszego smart boxa który już do mnie przywędrował z Chin - dlatego szukam tv bez smarta bo bez sensu dopłacać za coś co mam spoooro lepsze w boxie a w tv wcale nie wykorzystam. Dlatego dla mnie cena to max 2000zł
 
Do góry