TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

janusz

New member
Bez reklam
Czym może być spowodowane niedziałanie funkcji "myszki" w tv TCL 50EP660. Pilot RC602s?? Wyszukiwanie głosowane działa a funkcja Air Mouse nie ??

Udało Ci się sparować 50EP660 z RC602s i działa wyszukiwanie głosowe? U mnie w tym zestawie (pilot mam do starego P60) działają tylko przyciski, ale nie chce mi sparować, bo to pilot od starszych modeli. w sumie to chyba nic by się nie stało jakby TCL dodał możliwość parowania tego pilota w nowszych softach, nie sądzę by była z tym trudność techniczna.
 

marjan1993

New member
Udało Ci się sparować 50EP660 z RC602s i działa wyszukiwanie głosowe? U mnie w tym zestawie (pilot mam do starego P60) działają tylko przyciski, ale nie chce mi sparować, bo to pilot od starszych modeli. w sumie to chyba nic by się nie stało jakby TCL dodał możliwość parowania tego pilota w nowszych softach, nie sądzę by była z tym trudność techniczna.

UDalo mi sie chociaz szukalem kombinacji bardzo dlugo :D kombinacja klawiszy to: OK + klawisz Cofnij
 

EMR9

Member
Witam wszystkich serdecznie na forum widzę że można się tu wiele ciekawych rzeczy o różnych modelach tv dowiedzieć ja osobiście posiadam samasunga 49 cali i tcl 43 cale oba 4k nawet nie wiedziałem że się robi kalibrację obrazu
 

EMR9

Member
Witam czy ktoś używa opcji wzmocnienie hdr czy waszym zdaniem ona poprawia jakość odbioru mam ją w modelu tcl 43 dp640 i czy w 43 calowym tv kalibracja poprawi jakość odbioru dziękuje za odpowiedz pozdrawiam
 

Luke91PL

New member
Witam, miał ktoś tak?

Tv mi jakby zgasł, myślałem, że może sie android zawiesił, ale niestety nie.

Telewizor działa. Ale ma czarny ekran przy właczeniu na upartego spod kąta widać smugę napisu tcl (podobnie z latarką)

Pacjent to tcl u556046, android 7 jaki build

Dziękuje za info
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam, miał ktoś tak?

Tv mi jakby zgasł, myślałem, że może sie android zawiesił, ale niestety nie.

Telewizor działa. Ale ma czarny ekran przy właczeniu na upartego spod kąta widać smugę napisu tcl (podobnie z latarką)

Pacjent to tcl u556046, android 7 jaki build

Dziękuje za info
Backlight padl

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 
M

mdsfan

Guest
Zacząłbym od wyszukiwarki "autoryzowany serwis tcl" albo "naprawa tcl". Potem telefon w rękę i rozmowa. Zawsze trzeba pamiętać o o tym, aby usługa miała gwarancję i zakład wystawiał faktury. Jeśli tego nie ma, to można sobie odpuścić, szkoda kasy.
 

tomasz.k

New member
Zacząłbym od wyszukiwarki "autoryzowany serwis tcl" albo "naprawa tcl". Potem telefon w rękę i rozmowa. Zawsze trzeba pamiętać o o tym, aby usługa miała gwarancję i zakład wystawiał faktury. Jeśli tego nie ma, to można sobie odpuścić, szkoda kasy.
Przy wartości tego TV to raczej każda naprawa jest nieopłacalna :(
Za sprawnego pewno nikt nie da 1000zl, a nizej 4-5 stów raczej nikt tego nie dotknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry