TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

fedot12

New member
Dzień dobry panowie. Mam zawieszony U43P6046. Może ktoś wyśle mi starą i stabilną wersję pliku oprogramowania układowego (.pkg), tylko proszę o oryginalny plik z fabryki, a nie przemianowany na pkg. Dziękuje. remgrod1@gmail.com
 

firefl

Active member
Bez reklam
Dzień dobry panowie. Mam zawieszony U43P6046. Może ktoś wyśle mi starą i stabilną wersję pliku oprogramowania układowego (.pkg), tylko proszę o oryginalny plik z fabryki, a nie przemianowany na pkg. Dziękuje. remgrod1@gmail.com

W tym dziale jest wątek "Pliki aktualizacji"
Tam znajdziesz także pliki pkg. v369 daje się wgrać na nowsze.

Mam poważne wątpliwości czy ten soft to "oprogramowanie układowe". Niemniej jestem przekonany, że to jest to o co pytasz.
Wszelkie zmiany na własne ryzyko...
 

madekp

Member
Firefl mam do Ciebie pytanie jak ocenisz nowy Andek 8 do 7. Domyśam się, że zainstalowaną masz te wersję (v544) Ja w dalszym ciągu używam v373. Czy konieczna jest kalibracja i jak sam tv reaguje na tej wersji. Hbo działa jak powinno? Łącze wifi czy kabel działa poprawnie? Będę wdzięczny za przekazanie mi takich różnic? Czytam i czytam i w dalszym ciągu się zastanawiam.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Firefl mam do Ciebie pytanie jak ocenisz nowy Andek 8 do 7. Domyśam się, że zainstalowaną masz te wersję (v544) Ja w dalszym ciągu używam v373. Czy konieczna jest kalibracja i jak sam tv reaguje na tej wersji. Hbo działa jak powinno? Łącze wifi czy kabel działa poprawnie? Będę wdzięczny za przekazanie mi takich różnic? Czytam i czytam i w dalszym ciągu się zastanawiam.

Długo używałem 373, teraz mam v544. Dla mnie kalibracja w ogóle nie jest potrzebna a co do dostępnej tutaj się nie wypowiadam. Oczywiście ze względu na doskonały obraz bez kalibracji ;)
Układ menu i obsługa odrobinę się zmieniła, ale przystosowałem się tak szybko, że już starego układu nie pamiętam.
HBO - u mnie działało, na forum czasem były skargi. Działało też Amazon Prime. Teraz nie działają bo już nie płacę. A TCL nic w tej sprawie nie robi :lol:
Używam wifi 5GHz i działa. Kabla nie używam, chyba gniazdo jest trudno dostępne jak telewizor wisi.
Byłem zadowolony gdy zmieniłem wersję (chyba na 528 ) i każda kolejna była lepsza.
Ze względu na dziwne problemy zmuszony jestem nie korzystać z tzw. szybkiego startu.
 

sulko

Member
A czy jest wersja v544 aby zaktualizować lokalnie bez straty tego co się posiada na tv? Szukałem i nie widzę?
Z tego co wiem to nie ma. Polecam jednak pełny reset po każdej aktualizacji. Tcl ma słabo dopracowane aktualizacje lokalne i po takiej aktualizacji bez resetu zawsze wyskakuję jakieś "kwiatki".
 

piotrekb84

New member
Nowe wersje androida chodzą szybciej ? Dają coś więcej ? Mam 379 i nic się nie dzieje złego więc nie wiem czy jest sens zmieniać

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

biedronka1

New member
Panowie, jak wejść do menu serwisowego żeby po aktualizacji zrobić pełny reset? Chodzi mi o ten reset sklepowy? Zależy mi na HBO GO żeby ruszyło oficjalne. Wgrywam właśnie v528 z nadzieją że się uda ale wolałbym jeszcze zrobić te wszystkie resety przed zapodaniem aplikacji HBO.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Panowie, jak wejść do menu serwisowego żeby po aktualizacji zrobić pełny reset? Chodzi mi o ten reset sklepowy? Zależy mi na HBO GO żeby ruszyło oficjalne. Wgrywam właśnie v528 z nadzieją że się uda ale wolałbym jeszcze zrobić te wszystkie resety przed zapodaniem aplikacji HBO.

jak już zrobiłeś duży upgrade to dokończ do aktualnej wersji v544.
Pytania o menu serwisowe były tyle razy... drobne szukanie po forum wystarcza.
Sam nie pamiętam kodu bo krótkie wyszukanie na forum daje radę.
 

biedronka1

New member
jak już zrobiłeś duży upgrade to dokończ do aktualnej wersji v544.
Pytania o menu serwisowe były tyle razy... drobne szukanie po forum wystarcza.
Sam nie pamiętam kodu bo krótkie wyszukanie na forum daje radę.




HBO GO poszło po aktualizacji bez żadnych resetów. Chyba zostanę przy tej v528 - boję się że na wyższych wersjach nie wystartuje ;) Chyba że się mylę? Co zmienia v544 do v528?



Po aktualizacji wszystkie apki i logowania zostały - co cieszy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry