TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

tysszek

Member
A mogę dostać kalibracje? Parę razy już pisałem o nią i jakoś nie mogę się doczekać :(

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

seger75

New member
Czy ktoś ma jeszcze problem z szybkim uruchamianiem na v543? U mnie pomimo że jest ta opcja wł. Tv startuje od początku :(
Ja miałem nawet do serwisu tv zabierali ale napisali że wiedzą że to problem ale będzie aktualizacja w czerwcu i będzie ok.Aktualizacji chyba do tej pory nie ma ,ale u mnie pomogł reset serwisowy. Poczytaj jak to zrobić może i u ciebie to pomoże

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
 

bogrobert

New member
Witam, mam mały problem z tv TCL U49P6046 . Po włączeniu telewizora ciągle przewijają się te ikony androida a telewizor się nie chce włączyć, co zrobić ?
Tak działa od ponad godziny więc to chyba nie aktualizacja oprogramowania .
Może ktoś ma pomysł co zrobić ?

Pozdrawiam
 

david911

New member
Miałem podobnie. Co prawda nie godzinę, ale 10-15 minut potrafił w takim botloopie tkwić. U mnie pomogło odłączenie tv od prądu i ponowna próba. I tak do skutku. A później wyłączenie szybkiego uruchamiania z menu i aktualizacja softu.
 
Nie stety mam tą najnowsza aktualizacje ale nadal w Netflix jest błąd z HDR jeśli jest włączone szybkie uruchamianie. Inne filmy spoko działają te z HDR albo nie ma dźwięku a jest obraz albo odwrotnie. Masakra z tym TV. Obraz jest super ale soft ehhh...
 

tomasz.k

New member
Nie stety mam tą najnowsza aktualizacje ale nadal w Netflix jest błąd z HDR jeśli jest włączone szybkie uruchamianie. Inne filmy spoko działają te z HDR albo nie ma dźwięku a jest obraz albo odwrotnie. Masakra z tym TV. Obraz jest super ale soft ehhh...

Nie znasz sie, soft jest najzajebistszy na świecie. Jak bedzie misja na marsa to będą go uzywać do obliczeń nawigacyjnych w przerwie od oglądania tv.
 

wookash0

New member
Po kablu tylko 100Mbit a na Wifi 5Ghz prawie 400. Po kablu filmy 4k HDR się tną i buforują. (Bitrate skacze nawet do 150 Mbit w scenach z dużym ruchem).

U mnie po wifi max 170Mbps na łączu 500Mbps.. zastanawiam
się, czemu tak wolno. Miałem wcześniej łącze 250 Mbps i te 170 było max wtedy. Może tv gdzieś zapamiętał te granice?
 

tomasz.k

New member
U mnie po wifi max 170Mbps na łączu 500Mbps.. zastanawiam
się, czemu tak wolno. Miałem wcześniej łącze 250 Mbps i te 170 było max wtedy. Może tv gdzieś zapamiętał te granice?
To może od wielu czynników zależeć - w tym tv to nawet od danej sztuki albo ilości dni jakie minęły od resetu ustawień. Do tego sprzęt wifi też może mieć wpływ.

Ja używam kabla, bo na wifi były problemy z połączeniem po kilku dniach pracy. Jak będzie chwila to sprawdzę wifi, ale boje się że wtedy coś przestanie działać w tym zajebistym sofcie. Na starszych softach potrafił sie sam w nocy włączyc jak nie był na kablu - teraz nie wiem czy to sie jeszcze dzieje.
 

tysszek

Member
Przy Wifi wpływ ma też przepelnienie kanałów. Warto sobie zeskanować sieci jakie mają zasięg w miejscu gdzie jest TV i zobaczyć gdzie jest najmniejszy tłok.
W blokach teraz każdy ma wifi, plus wszyscy dostawcy ... trochę trochę tego lata. Hehe jak bezprzewodowa mikrofalówka.
Ja ostatnio przedstawiłem kanały na mało zatłoczone i jakoś to lepiej chodzi.

No Soft tego sprzętu to ....
U mnie potrafi się tak zamyśleć że trzeba z prądu odłączyć...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

tomasz.k

New member
Przy Wifi wpływ ma też przepelnienie kanałów. Warto sobie zeskanować sieci jakie mają zasięg w miejscu gdzie jest TV i zobaczyć gdzie jest najmniejszy tłok.
W blokach teraz każdy ma wifi, plus wszyscy dostawcy ... trochę trochę tego lata. Hehe jak bezprzewodowa mikrofalówka.
Ja ostatnio przedstawiłem kanały na mało zatłoczone i jakoś to lepiej chodzi.

No Soft tego sprzętu to ....
U mnie potrafi się tak zamyśleć że trzeba z prądu odłączyć...

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

U mnie podczas ogladania netflix poszedł tak w krzaki że stwierdził zę nie może ukończyć startu systemu. Na szczęście 5minut bez prądu i kilka kolejnych prób pomogło.
 

xgrey

New member
też się trochę dziwię, a szczególnie tym co narzekają na wifi 250M...
Choć wiem, że wysoki bitrate i UHD może być wymagający

W przypadku WiFi połowa sukcesu do dobry router który na dodatek jest na bieżąco aktualizowany.
Dużo ludzi traktuje routery jak zwykłe pudełko które raz podłączone w domu nie trzeba doglądać, a to duży błąd zarówno pod kontem bezpieczeństwa jak i sprawności działania sieci.
Używam w domu WiFi we wszystkich urządzeniach i nie mam z tym żadnego problemu.
Możesz mieć TV za 10 tyś. z najlepszym softem, a kiepski lub źle skonfigurowany router może sprawić, że nie da się bezprzewodowo zrobić nic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry