TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

grzegorz1652

New member
Nie wiem jaką wersję miałem na początku. Była to "6". Tylko w tej wersji wszystko działało. Nie mam zastrzeżenia do telewizora, ale oprogramowanie jakim raczy nas TCL woła o pomstę do nieba. Ja nie kupiłem telewizora do przeprowadzania testów nowych wersji oprogramowania. Wymagam tylko jednego. Co miało działać niech działa. Czy to normalne, że telewizor potrafi sam się włączyć? Część aplikacji działa część nie. Coś się nie chce uruchomić (muli) itp. Porażka.
Spróbuj ustawić ręcznie adres ip w ustawieniach sieci i tv już nie powinien się sam włączać. U mnie to pomaga
 

jarpo

Member
Nie mieszkam w bloku. Sąsiad nie ma TCL. Spróbuje później z tymi ustawieniami IP. Jak można wypuszczać niedopracowane oprogramowanie!!!!!
 

KotLarry

New member
Witajcie,
Ostatnio tv wymusił aktualizacje i zaczął się mały cyrk.
Pomijam, że wykasowal mi kalibracje ekranu na wejściu hdmi,
Na szczęście na innym dane zostały i skopiowałem szybko.

Pojawiła się fajna opcja brak migotania,
która chyba działa jak v sync w grach,
gdyż nie ma "darcia ekranu" (tearingu).

Jednakże nie ma róży bez ognia.
System działa dosc wolno i nie działa mi szybki start.
To ostatnie jest najbardziej upierdliwe.

Gdzie mogę sprawdzić wersję systemu (możliwe że to 528?)
i która obecnie jest najbardziej stabilna?
Mam tv w typie: tcl eu mt58k-s1

Dzieki za podpowiedzi
Pozdrawiam
Mk
 

firefl

Active member
Bez reklam
Gdzie mogę sprawdzić wersję systemu (możliwe że to 528?)
i która obecnie jest najbardziej stabilna?
Mam tv w typie: tcl eu mt58k-s1

wersję znajdziesz w Ustawienia/Informacje/Skontaktuj się z nami
w wierszu wersja oprogramowania, na końcu po V
Jakie masz kryteria na "najbardziej stabilna".
Mam 1 telewizor i dla mnie najbardziej stabilna jest v323.
v528 działa też całkiem dobrze.

Po aktualizacji warto wyzerować dane, przywrócenie ustawień fabrycznych lub (lepiej) reset shop w menu serwisowym. Uwaga: stracisz wszystkie ustawienia, dograne aplikacje itp. Tv jak ze sklepu.
Po resecie tv zwykle odzyskuje szybkość.
 

jarpo

Member
Mam pytanie.
Czy ludzie w TCL naprawdę myślą, że ich klienci nie mają nic innego do roboty tylko ciągle coś będą poprawiać w ustawieniach telewizora? Naprawdę myślą, że nie mają nic innego do roboty tylko śledzenie na forach i wyszukiwanie różnych "sztuczek”, aby telewizor działał poprawnie? Miałem kalibrację, już nie mam. Coś działało - nie działa. TOTALNA PORAŻKA. To jest NIE POWAŻNE, aby tak traktować klienta!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie bez wyjątku zaawansowane technologie mają i zawsze będą miały up date. Każdy decyduje czy chce z nich korzystać czy nie.
Dotyczy to wszystkich firm od telewizorów.
 

KotLarry

New member
Myślę, że to chodzi bardziej o to,
że po updacie trzeba wszystko od nowa ustawiać,
bo ustawienia giną.
a najlepiej zrobić HR w przypadku tych tv.
Rozumiem poniekąd ale z drugiej strony
ja już w moim życiu nie mam czasu na takie zabawy...
 

tomasz.k

New member
Mam pytanie.
Czy ludzie w TCL naprawdę myślą, że ich klienci nie mają nic innego do roboty tylko ciągle coś będą poprawiać w ustawieniach telewizora? Naprawdę myślą, że nie mają nic innego do roboty tylko śledzenie na forach i wyszukiwanie różnych "sztuczek”, aby telewizor działał poprawnie? Miałem kalibrację, już nie mam. Coś działało - nie działa. TOTALNA PORAŻKA. To jest NIE POWAŻNE, aby tak traktować klienta!

Kiki poda ci kontakt na priv.
 

dinar

New member
TCL 55 P 60-do tej pory włączał się od razu a obecnie po aktualizacji po włączeniu kręci się Android-nie mogę znależć gdzie to było opisane w postach.Gdzie to włączyć.
 

Bhgp

New member
Czy istnieje plik aktualizacji zip dla v528? Nie chcę stracić wszystkich moich konfiguracji. Zip dla v526 działał doskonale i nie straciłem żadnego pliku / konfiguracji / aplikacji.

Dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry