TCL Seria P60

Status
Zamknięty.
Potwierdzam V528 szybki start w końcu działa, może jeszcze nie wybitnie, ale całkiem dobrze (wi-fi również działa poprawnie z szybkim startem).
Tak że zapaliło się jeszcze światełko dla TCL bo już miałem ochotę sprzedać ten TV z nerwów bo na v526 to już się zawieszał tak że masakra.
Nie ma róży bez kolców. Przy szybkim starcie jest problem z Netflix i filmami z HDR obraz się zawiesza i widać tylko czarny ekran a dźwięk leci, filmy Fhd i 4k lecą normalnie. Wyłączenie szybkiego startu pomaga. Ehhh jak nie urok to sraczka . Soft 528 . Nowszego jeszcze nie testowałem.
 

tomasz.k

New member
a co za staroć znalazłeś? teraz wersje ponad 500.
Na razie widziałem, że koledzy z Włoch chwalą w 534.

Pierwszy raz przez te kilkanascie softów jest jakiś progres - może wreszcie przestali słuchać Kikiego jaki ten soft zajesupermeganajlepszy i zatrudnili jakiegoś studenta do testowania, który powiedział co nie działa :)
Oczywiscie włączanie amplitunera dalej jest z du** (z poziomu menu dziala dobrze, przy włączaniu tv bardziej nie działa), ale reszta da sie używać bez wmawiania sobie że hbo go przez kodi jest super.

Mm wrażenie że soft coś miesza z jasnością, ale to może tylko po update się przestawiło.
 

grzegorz1652

New member
Nie ma róży bez kolców. Przy szybkim starcie jest problem z Netflix i filmami z HDR obraz się zawiesza i widać tylko czarny ekran a dźwięk leci, filmy Fhd i 4k lecą normalnie. Wyłączenie szybkiego startu pomaga. Ehhh jak nie urok to sraczka . Soft 528 . Nowszego jeszcze nie testowałem.
Też właśnie zauważyłem ten problem z netflixem. Ciekawe czy ma android 6 było ok? Nie ma tego problemu bo się zastanawiam czy nie wrócić do androida 6 na którym tv chodził jak burza
 

kviku

New member
Też właśnie zauważyłem ten problem z netflixem. Ciekawe czy ma android 6 było ok? Nie ma tego problemu bo się zastanawiam czy nie wrócić do androida 6 na którym tv chodził jak burza




Mam teraz zainstalowane v534 i dalej lipa cały czas gubi to wi-fi, jeśli chodzi o wersje 6 tak jak piszesz ja wracałem do niej już z 5 razy dzień po dniu a i tak aktualizował do wersji 8 i nie ma jak tego wyłączyć także porażka wersja 6 chodziła najlepiej !
 

firefl

Active member
Bez reklam
Mam teraz zainstalowane v534 i dalej lipa cały czas gubi to wi-fi, jeśli chodzi o wersje 6 tak jak piszesz ja wracałem do niej już z 5 razy dzień po dniu a i tak aktualizował do wersji 8 i nie ma jak tego wyłączyć także porażka wersja 6 chodziła najlepiej !

odznacz domyslna zgode to nie bedzie sie aktualizowal
 

firefl

Active member
Bez reklam
pisalem juz wczesniej ze odznaczalem i nic to nie dało !

U mnie dopóki nie chciałem zrobić update nigdy sam się nie zaktualizował.
Zgoda jest w dziwnym miejscu - menu/informacje/informacje o przetwarzaniu danych.
Przynajmniej w 8 jest w tym miejscu.
Czy to tu odznaczałeś zgodę?
 

tomasz.k

New member
Pierwszy raz przez te kilkanascie softów jest jakiś progres - może wreszcie przestali słuchać Kikiego jaki ten soft zajesupermeganajlepszy i zatrudnili jakiegoś studenta do testowania, który powiedział co nie działa :)
Oczywiscie włączanie amplitunera dalej jest z du** (z poziomu menu dziala dobrze, przy włączaniu tv bardziej nie działa), ale reszta da sie używać bez wmawiania sobie że hbo go przez kodi jest super.

Mm wrażenie że soft coś miesza z jasnością, ale to może tylko po update się przestawiło.

No i pochwaliłem za wcześnie :)
Zaczęły sie jaja z amplitunerem - audio z głośników tv leci jednocześnie z amplitunerem. Wydaje sie że to się po kilku dniach pojawiło, zapewne dlatego że działa mi szybki start i tv nie jest restartowany często.
 

kviku

New member
U mnie dopóki nie chciałem zrobić update nigdy sam się nie zaktualizował.
Zgoda jest w dziwnym miejscu - menu/informacje/informacje o przetwarzaniu danych.
Przynajmniej w 8 jest w tym miejscu.
Czy to tu odznaczałeś zgodę?


Tak tutaj odznaczylem w wersji 7 bo w 6 jest inaczej jeśli chodzi o wersje 8 to nie za bardzo jest tam potrzeba odznaczania bo ja nie chce 8
 

maciopa

Member
Mam teraz zainstalowane v534 i dalej lipa cały czas gubi to wi-fi, jeśli chodzi o wersje 6 tak jak piszesz ja wracałem do niej już z 5 razy dzień po dniu a i tak aktualizował do wersji 8 i nie ma jak tego wyłączyć także porażka wersja 6 chodziła najlepiej !

Heh - moje TV nie widzi żadnych aktualizacji (może to i dobrze). Wszystko działa ciągle super (tak jak pisałem już x razy :) - wersja 7 Androida.
 

jarpo

Member
Nie wiem jaką wersję miałem na początku. Była to "6". Tylko w tej wersji wszystko działało. Nie mam zastrzeżenia do telewizora, ale oprogramowanie jakim raczy nas TCL woła o pomstę do nieba. Ja nie kupiłem telewizora do przeprowadzania testów nowych wersji oprogramowania. Wymagam tylko jednego. Co miało działać niech działa. Czy to normalne, że telewizor potrafi sam się włączyć? Część aplikacji działa część nie. Coś się nie chce uruchomić (muli) itp. Porażka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry