TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

firefl

Active member
Bez reklam
pendrive fat 32, a plik wrzuciłem tak jak ściągnąłem czyli .zip. to tak trzeba wrzucać czy go rozpakować? No i próbuję upgrade zrobić z pendriva. czy mam to zgrać do pamięci TV
Do lokalnej aktualizacji ma pozostać ZIP w głównym katalogu pendrive. Nazwa jest istotna.

Czy pendrive jest widoczny przez tv?


Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

tomwega

Member
Mam tcl 49P6046 po 2 latach bez 1 dnia tv sie popsuł.Brak obrazu,dzwiek jest.
Kupowany u Kikiego.
Ktos mi może podać telefon w celu zgłoszenia reklamacji?PILNE 27.04.2019 kończy mi sie gwarancja.
 

k@li111

New member
Mam tcl 49P6046 po 2 latach bez 1 dnia tv sie popsuł.Brak obrazu,dzwiek jest.
Kupowany u Kikiego.
Ktos mi może podać telefon w celu zgłoszenia reklamacji?PILNE 27.04.2019 kończy mi sie gwarancja.
Dokładnie na to samo tydzień temu oddałem Thomsona 65... 6406 do naprawy.
Wpierw trzeba zadzwonić pod nr. 22-116-8687


Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 

tomwega

Member
Nie zadzwonię bo infolinia jest od poniedziałku do piatku do 18 .A gwarancja jest do 27.04.2019.
Wysłałem maila z ich strony ze zgłoszeniem szkody.
Mam nadzieję,że to wystarczy.
Czy wysyłać jeszcze jutro poleconym zgłoszenie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy.
Do tego jest właśnie gwarancja.
Psuje Ci się samochód jeden dzień przed upływem gwarancji i żądasz nowego ? Większych bzdur nie czytałem.
 
Do lokalnej aktualizacji ma pozostać ZIP w głównym katalogu pendrive. Nazwa jest istotna.

Czy pendrive jest widoczny przez tv?


Wysłane przy użyciu Tapatalka
Jest widoczny. Aktualizacja spakowana ZIP. Nazwa pliku jest nie zmieniana prze ze mnie. Zmienić nazwę na update czy jakoś inaczej?. I w końcu rozpakować czy nie.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
 

tomasz.k

New member
Wystarczy.
Do tego jest właśnie gwarancja.
Psuje Ci się samochód jeden dzień przed upływem gwarancji i żądasz nowego ? Większych bzdur nie czytałem.

Gwarancją to sobie można podcierać... To jest dobra wola sprzedawcy a biorąc pod uwagę uczciwość niektórych to w tą dobrą wolę bym nie wierzył.
Ja mówiłem o tym co daje konsumentowi ustawa, a ten ma prawo zarządać wymiany na nowy lub zwrotu pieniędzy - oczywiście jak już wspomniałem wyżej nie gwarantuje to tego ale też nie wyklucza że tak bedzie.
Smuci mnie, że nazywasz prawo konsumenta bzdurą - ale z drugiej strony nie dziwi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry