TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

firefl

Active member
Bez reklam
Na prawdę, żeby nowoczesny TV, włączał się jak stary zamulony komputer.
Dramat, na pewno nie polecę nikomu telewizora z Androidem:)
Cierpliwości życzę użytkownikom:)!
Każdy telewizor po wyłączeniu długo startuje. Krótki start jest tylko z uśpienia co wiąże się większym zużyciem energii. Kwestia wyboru... I poprawnego działania uśpienia.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

rafaaaal

Member
Każdy telewizor po wyłączeniu długo startuje. Krótki start jest tylko z uśpienia co wiąże się większym zużyciem energii. Kwestia wyboru... I poprawnego działania uśpienia.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


Nie prawda. W salonie mam Samsung włącza się w sekundę, może dwie.
Oba TV mam zawsze na czuwaniu. W sensie z prądu nigdy nie odłączane.
 

rafaaaal

Member
@rafaaaal
Możesz włączyć w ustawieniach "Szybki start". Wtedy TV uruchamia się 2 sekundy.

@MadHat
Aby przejść na soft V373 najpierw wskazane jest zainstalowanie wersji 369. Z 369 robisz aktualizację na 373.



Kolego gdzie ten szybki start, w opcjach zasilania niby coś jest o szybkim uruchamianiu - mam to niby włączone a TV i tak startuje kilka minut..
 

Silverek

New member
Android się po prostu ładuje, tyle to trwa. Jest to bardziej rozbudowany system niż zwykłe smarty od Samsunga, LG itp. stąd ta różnica.
 

Silverek

New member
@rafaaaal
Skontaktuj się w takim razie z producentem. Tak jak pisałem wcześniej uruchamianie android trwa kilkadziesiąt sekund, a nie kilka minut jak pisałeś wcześniej.
 

david911

New member
Pewnie ustawienia i przywrócenie ustawień fabrycznych jak w każdym telefonie z Androidem

Odnośnie szybkiego uruchamiania - pełne - od zera - pozinno zająć około 40 - 45 sekund. Uruchomienie z włączonym trybem szybkiego około 2s. Niestety dwie ostatnie aktualizacje kompletnie zrujnowały to. Widzę że nie tylko ja ale i inni mają z tym problem gdzie tv uruchamia się z zegarkiem w ręku około 2 minut niezależnie od ustawienia trybu uruchamiania. Pozostało czekać na naprawę lub downgrade...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I jeszcze odłącz minimum pół godziny z prądu.
I napisz na Pw dostaniesz kontakt do kolegi, który Ci pomoże.
 

Najlepszy

New member
najlepiej reset shop przez menu serwisowe
To może pomóc bo ja mam 519 teraz i nie widzę różnicy w włączaniu między 511 i i innymi wcześniejszymi z tym że ja zawsze robię reset w menu serwisowym ( jednym i drugim) oraz reset androida w menu tv. Przed wgranie nowej, reset andka w menu tv a po wgraniu nowej wersji wszystkie trzy metody jedna po drugiej. ( w menu serwisowym + menu tv)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 
Status
Zamknięty.
Do góry