TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

prosiak3

New member
czy korzysta ktoś z netflixa ? na sofcie v519 jest problem z HDR i nie mogę oglądać filmów 4k czy komuś działa jeżeli tak to na jakiej wersji oprogramowania?
 

david911

New member
Czy tylko u mnie przy v526 z ota bywają problemy z bootloopem? Muszę odłączyć od zasilania żeby się normalnie uruchomił... Da się wyłączyć przymus aktualizacji które psują tv?
 

david911

New member
Spróbuj: menu (domek) / ustawienia / informacje / informacja o przetwarzaniu danych - odznacz właściwy checkbox
Szukałem tej opcji naprawdę długo, a nie mogłem znaleźć. Dzięki! Jak tylko dostanę coś nowszego od tego softu to na pewno to zaznaczę. Bootloop i brak szybkiego włączenia jest dosyć irytujący.


Z jakiego softu dostałeś OTA do 526?

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

511 jeżeli dobrze pamiętam, który znów był ota któregoś z androidów 7 pobranych z oficjalnej strony z miesiąc temu.


W razie ciągłych problemów z uruchamianiem tv mogę sobie zrobić bezboleśnie downgrade do 511? Czy procedura jest inna niż w update?
 

rafaaaal

Member
Rozumiem że powolne uruchamianie to zmora po ostatnich aktualizacjach jakie wypuścili?
W zasilaniu niby zaznaczone żeby się szybko uruchamial, a potrafi się włączac po kilka minut.

Mam wersję androida 8.0.0 taka jaka najnowsza była wypuszczona która TV znalazł sam.

Jakie szansę że będzie znowu normalnie wlaczal?
 

firefl

Active member
Bez reklam
david911;1526971W razie ciągłych problemów z uruchamianiem tv mogę sobie zrobić bezboleśnie downgrade do 511? Czy procedura jest inna niż w update?[/QUOTE napisał:
Taka sama, niestety nie wszystkie wersje nadają się do bezpośredniego downgrade.
Poprawnie downgrade wychodzi przy 369, ale może inne też zadziałają.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Rozumiem że powolne uruchamianie to zmora po ostatnich aktualizacjach jakie wypuścili?
W zasilaniu niby zaznaczone żeby się szybko uruchamial, a potrafi się włączac po kilka minut.

Mam wersję androida 8.0.0 taka jaka najnowsza była wypuszczona która TV znalazł sam.

Jakie szansę że będzie znowu normalnie wlaczal?

jest szansa, TCL cały czas "poprawia" firmware :p
 

DLUGI321

New member
jest szansa, TCL cały czas "poprawia" firmware :p
Taa poprwiaja jakos od kilku wersji nie widze by cos sie zmienilo na plus. Zmienia sie tylko numer wersji i dochodza kolejne niedoróbki a instalowalem wszystkie wersje jakie byly dostepne i zadnej poprawy dotychczasowych bledow nie odnotowalem.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

MadHat

New member
Wie ktoś który update usunął tryb naturalny?. Nie chce wracać do Androida 7, ale chyba dla tego trybu wrócę. W ogóle skoro od marca mam diametralnie inny wygląd systemu to znaczy, że wcześniej miałem Androida 7, czy Android 8 dostał taki wygląd dopiero w najnowszych aktualizacjach?
 
Ostatnia edycja:

iJohnny

New member
I got the update to v526
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=1527025

IMG_20190403_212528.jpg

Poslano sa mog MI MAX 3 koristeći Tapatalk
 

rafaaaal

Member
Na prawdę, żeby nowoczesny TV, włączał się jak stary zamulony komputer.
Dramat, na pewno nie polecę nikomu telewizora z Androidem:)
Cierpliwości życzę użytkownikom:)!
 

MadHat

New member
Wczoraj chciałem przejść z wersji v519 - Android 8 na wersje v373 Android 7. Ekran ładował się przez 8h aż wyłączyłem i ponownie zainstalowałem v519. Czy przechodzenie pomiędzy Androidami wymaga innych metod?
 

Silverek

New member
@rafaaaal
Możesz włączyć w ustawieniach "Szybki start". Wtedy TV uruchamia się 2 sekundy.

@MadHat
Aby przejść na soft V373 najpierw wskazane jest zainstalowanie wersji 369. Z 369 robisz aktualizację na 373.
 
Status
Zamknięty.
Do góry