TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

firefl

Active member
Bez reklam
Nie wiem nie sprawdzałem

Forum jest w formie pisemnej i publicznej by móc znaleźć informację poprzez wyszukanie.
Tak mówi regulamin tego forum i netykieta.
Zadałeś pytanie, które się przewija wielokrotnie i odpowiedź jest banalna do znalezienia.

Cóż.... i tu powinno być jakieś niewybredne i negatywne określenie takiego postępowania.
Pisząc w miarę grzecznie: nadużywasz uprzejmości odpowiadających prawdopodobnie z powodów zbliżonych do lenistwa.
 

david911

New member
Dzisiejsza odpowiedź. Co Wy na to?
 

Attachments

  • 49AC2903-B7A2-4D41-9037-6511E4A3183F.jpg
    49AC2903-B7A2-4D41-9037-6511E4A3183F.jpg
    31,1 KB · Wyś: 38

maciopa

Member
U mnie TV nigdy nie znalazł nic via OTA. Ręczne wymuszenie sprawdzenia zawsze zwraca komunikat, że posiadam najnowszą wersję oprogramowania (mam Androida 7.0).

Świeżo wyjęty z pudełka miał początkową wersję systemu Android 6.0 i nie znajdował update. Gdyby nie to forum to do dziś by tak działał.

Jakieś pomysły? Nie przeszkadza mi to zbytnio ale jednak coś jest nie tak.
 

iJohnny

New member
Downgraded TV from v519 to v511 and Network update has found something. Keeps rotating squares and looks like it's downloading something.

Will keep you updated...

EDIT:
No need to update!!!

As usual.....
 
Ostatnia edycja:

MadHat

New member
Witam,

jestem posiadaczem telewizora z u43p6046 i mam pewien problem, bo tak jakby obraz się lekko rozmywa. Przeszedłem na tryb naturalny, ale ostatnia aktualizacja usunęła ten tryb i jestem zmuszony do używania tego skalibrowanego. Czy ktoś wie, czemu obraz się rozmywa ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry