TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

DLUGI321

New member
HBO GO nie działa dalej błąd 5.1
Ubijania aplikacji dalej brak to jest tak jak pisałem tylko nowy numerek bez sensu instalować a następnie wszystko od nowa ustawiać
 

xgrey

New member
HBO GO nie działa dalej błąd 5.1
Ubijania aplikacji dalej brak to jest tak jak pisałem tylko nowy numerek bez sensu instalować a następnie wszystko od nowa ustawiać

Mimo, że na pierwszy rzut oka nie widać, to trochę zmian jednak jest.
Zauważyłem, że zniknął profil obrazu Smart HDR (pojawił się w ostatnich 2/3 aktualizacjach), w ustawieniach dźwięku nie ma opcji wyboru jak jest ustawiony tv - tzn. wybór jest, ale tylko jeden Stołowy, wcześniej był jeszcze Ścienny, samo opalanie aplikacji z menu głównego dostało nowy typ animacji oraz ikonki aplikacji mają teraz zaokrąglone rogi.
To na szybko zmiany zauważone po kilku godzinach używania, TCL jak widać cały czas kombinuje w sofcie i zastanawiam się czy kiedykolwiek wydali jakiś stabilny/skończony soft :)
 
Ostatnia edycja:

quazi

New member
Witam. Proszę was o pomoc. Mam problem z rozpoczęciem aktualizacji na Thomsonie 43UC6406. W żaden znajomy mi sposób nie moge zainicjować aktualizacji. Przez opcję aktualizacja lokalna w ustawieniach androida wyskakuje informacja, że USB z pakietem aktualizacyjnym nie jest podłączony. Jak podłączam TV do prądu z wciśniętym środkowym przyciskiem pojawia się logo thomson następnie po prostu uruchamia się android. Pendrive po formacie w fat32. Próbowałem we wszystkich poratch USB, z plikiem w formacie zip jak i rozpakowanym pkg.. i nic. Proszę was o poradę.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Witam. Proszę was o pomoc. Mam problem z rozpoczęciem aktualizacji na Thomsonie 43UC6406. W żaden znajomy mi sposób nie moge zainicjować aktualizacji. Przez opcję aktualizacja lokalna w ustawieniach androida wyskakuje informacja, że USB z pakietem aktualizacyjnym nie jest podłączony. Jak podłączam TV do prądu z wciśniętym środkowym przyciskiem pojawia się logo thomson następnie po prostu uruchamia się android. Pendrive po formacie w fat32. Próbowałem we wszystkich poratch USB, z plikiem w formacie zip jak i rozpakowanym pkg.. i nic. Proszę was o poradę.

Jaki dokładnie plik używasz? przepisz nazwę.
Powinieneś też spróbować z innym pendrive, niektóre się nie nadają.
 

quazi

New member
Plik nosi nazwę Update.pkg, nazwa pliku zip to po prostu V511.zip, próbowałem na dwóch pendriveach 4 i 16 gb.
Dodam jeszcze, że próbowałem z plikiem aktualizacyjnym sciągniętym ze strony thomsona i tcl, tam jest bodajże któraś z wersji na androidzie 7. Wszystko z podobnym skutkiem a raczej jego brakiem. Próbowałem tez przywracanie do ustawień fabrycznych.
 
Ostatnia edycja:

firefl

Active member
Bez reklam
Plik nosi nazwę Update.pkg, nazwa pliku zip to po prostu V511.zip, próbowałem na dwóch pendriveach 4 i 16 gb

ma być Update.pkg - to jest poprawny i ma być w głównym katalogu pendrive
Przycisk w tv trzeba przytrzymać przez dłuższą chwilę w czasie podłączania zasilania.

inny pendrive to nie kwestia pojemności tylko producent i typ.
 

quazi

New member
przycisk naciskam jeszcze przed podłączeniem tv do sieci i trzymam aż do animacji ładowania androida, próbowałem nawet do momentu pełnego uruchomienia systemu, jeden z pendrivów to rzeczywiście był noname, drugi sandisk cruzer switch. Po podłączeniu są one wykrywane przez tv i widoczna jest cała zawartość w np ez explorer. Plik zgrywałem bezpośrednio po formacie bez tworzenia zadnych folderów. nie mam juz pomysłu..
 

firefl

Active member
Bez reklam
przycisk naciskam jeszcze przed podłączeniem tv do sieci i trzymam aż do animacji ładowania androida, próbowałem nawet do momentu pełnego uruchomienia systemu, jeden z pendrivów to rzeczywiście był noname, drugi sandisk cruzer switch. Po podłączeniu są one wykrywane przez tv i widoczna jest cała zawartość w np ez explorer. Plik zgrywałem bezpośrednio po formacie bez tworzenia zadnych folderów. nie mam juz pomysłu..

To, że pendrive jest widoczny w tv po starcie nie decyduje, że jest też widoczny przy starcie.
To inny zestaw "driverów" w bootloader niż w pełnym systemie po starcie.

ja bym próbował inny pendrive...
 

quazi

New member
To, że pendrive jest widoczny w tv po starcie nie decyduje, że jest też widoczny przy starcie.
To inny zestaw "driverów" w bootloader niż w pełnym systemie po starcie.

ja bym próbował inny pendrive...

ok, dzięki za radę, ide próbować w takim razie z innymi pendrivami :)
 

firefl

Active member
Bez reklam
ok, dzięki za radę, ide próbować w takim razie z innymi pendrivami :)

o prawda pisałeś, że plik jest Update.pkg, i tak ma być...
Niektóre managery plików potrafią zafałszować pokazywaną nazwę. Duże U i reszta liter mała jest absolutnie niezbędne.
 

quazi

New member
o prawda pisałeś, że plik jest Update.pkg, i tak ma być...
Niektóre managery plików potrafią zafałszować pokazywaną nazwę. Duże U i reszta liter mała jest absolutnie niezbędne.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Rzeczywiście udało sie na innym pendrivie :)
Poszło na sandisku cruzer glide 32gb, formatowany w fat32 i wrzucony bezpośrednio plik Update.pkg. Uruchomiło się przy trzymaniu środkowego przycisku na telewizorze podczas podłączania zasilania kablem do gniazdka.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
 

firefl

Active member
Bez reklam
Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Rzeczywiście udało sie na innym pendrivie :)
Poszło na sandisku cruzer glide 32gb, formatowany w fat32 i wrzucony bezpośrednio plik Update.pkg. Uruchomiło się przy trzymaniu środkowego przycisku na telewizorze podczas podłączania zasilania kablem do gniazdka.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Cieszę się, że udało się pomóc.
pamiętaj o reset shop bo bez tego często pojawiają się dziwne problemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry