TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

firefl

Active member
Bez reklam
Rozmawiamy z fabryką.

Kiki, świetnie że rozmawiacie z fabryką o amazon prime. Ze zględu na dość małą ofertę dla PL to produkt marginalny w Polsce.

Czy z HBO też próbujecie wyjaśniać?
Skarżących się na błąd o kodzie 5.1 jest sporo (ja też).
Wyjaśnień w zasadzie nie ma żadnych.
 

maciopa

Member
Kiki, świetnie że rozmawiacie z fabryką o amazon prime. Ze zględu na dość małą ofertę dla PL to produkt marginalny w Polsce.

Czy z HBO też próbujecie wyjaśniać?
Skarżących się na błąd o kodzie 5.1 jest sporo (ja też).
Wyjaśnień w zasadzie nie ma żadnych.


Problem z HBOGo leży po stronie APLIKACJI i/lub serwerów HBO - poczytaj fora i wypowiedzi osób z różnych krajów - wszyscy wylewają kalumnie na tą aplikację, dlatego HBO dało następny miesiąc gratis.
 

tomczers87

New member
po wgraniu anroida 8 widze ze nie ma zadnej przegladarki internwtowej zeby odpalic filmy z ekino czy cda. w sklepie google jest tylko jakas badziewna przegladarka web cos tam. jak wgrac jakas inna przegladarke albo jak zrobic zeby moc ogladac filmy z ekino jesli sa inne metody
 

maciopa

Member
Z uwagi na fakt, iż ktoś mi zbytnio pozazdrościł działającego bezproblemowo HBOGo ;) , aplikacja od wczoraj zaczęła dręczyć mnie błędem 5.1 przy każdej próbie odtworzenia materiału filmowego. Wg infolinii HBO (płacę więc wymagam a nasze TV znajdują się teoretycznie na liście wspieranych odbiorników) ich aplikacja certyfikowana jest jedynie na TCL oparte o procesory MT5596. Pozostałe są niewspierane. Złożyłem oczywiście reklamację usług (co i wam sugeruję zrobić) ponieważ, wg słów pracownika infolinii, im więcej zgłoszeń od użytkowników danego modelu, tym szybciej dodadzą go do listy.

Nie mniej jednak, aby nie tracić czasu - zainstalowałem sobie Kodi z dodatkiem HBOGo. Ku mojemu zdziwieniu Kodi wykrywa nasze TV jako FHD 50 Hz (tak jak Aida64) i nie wynika to z ograniczeń aplikacji, ponieważ "(...) Kodi Leia (18) definitely supports 4K HDR playback in HDR (...)" - wartość do sprawdzenia w zakładce System Info.
W świetle powyższego mam pytanie - jak zmusić programy tego typu do poprawnego wykrywania rozdzielczości naszych paneli? Podejrzewam, że jest to kwestia edycji któregoś z plików systemowych. Być może @Kiki z @Marek-Urania mogliby zmodyfikować któryś z tych plików w nowej paczce?

(Swoją drogą Netflix wykrywa i wyświetla 4K HDR bez problemu...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry