TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

tomasz.k

New member
Z nowosci w sofcie 509 jakie zauwazylem (pamietajcie ze co jeden tv tej firmy jest inny wiec losowo sie moze to trafiac):

1. Netflix nie przycina obrazu.
2. Netflix przycina dzwiek czasem
3. Czasem netflix nie dziala, generalny problem z reakcja menu itp :D
4. Tv sie sam wlacza w nocy
5. Wydaje sie ze system chodzi plynniej.

Sprawdze jeszcze czy polaczenie kablowe sie wylacza jak wczesniej po kilku dniach od uruchomienia, pozniej zrobie reset sklepowy - moze cos lepiej wyjdzie.
 

djmarco83

Member
Na jakim sprzęcie masz 4k?



Sprawdzałem na Samsung z Tizen - nie było. Na tym tv Netflix śmiga 4k.



Szukałem co Player podaje: 4k na pc, Samsung z Tizen i Android.

Na Samsung z Tizen nie znalazło 4k.
Proszę.
989aed2237e47508cc9e8e372c262266.jpg


Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
U mnie na v500 i v509 nie znajduje nic 4K. Co ciekawe jeden z odcinków jakiegoś serialu na skrócie ma 4K zaznaczone, ale po wybraniu player uruchamia się jakby na nowo
 

djmarco83

Member
U mnie na v500 i v509 nie znajduje nic 4K. Co ciekawe jeden z odcinków jakiegoś serialu na skrócie ma 4K zaznaczone, ale po wybraniu player uruchamia się jakby na nowo
A no właśnie. Dokładnie tak się dzieje z tymi treściami co pokazałem na zdjęciu. Nie chcę mi się wracać do wcześniejszej wersji ale na 100% na tym ruskim v495 miałem 4k

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

pstep

New member
Panie Marku, ponawiam swoje pytanie o prime video, dodatkowo proszę o info, czy prowadzone są jakieś prace z hbo go na android tv w naszych tcl-ach.
 

akm97

Klub HDTV.com.pl
vip
Potwierdzam problem z włączaniem się TV w nocy. Czy jest sposób na to? Próbuję zmieniać ustawienia, wyłączać funkcje, sieć itp, ale na razie nie trafiłem na przyczynę.
 

Radomiaczek

New member
A więc, ja używam wersji z telefonu 5.6.0 na najnowszym sofcie v509. Ja robię tak. Instalujesz hbo go później instalujesz tv app repo ( nie wiem czy aplikacja jest dostępna jeszcze w play store, ale na pewno jest na APK mirror) Odpalasz tv app repo i z listy wybierasz hbo go do utworzenia skrótu w tv. Sama aplikacja dziala tak jakby autoobracanie ekranu bylo wyłączone,ale filmy odtwarza normalnie. Powodzenia.
 

maciopa

Member
Która wersja aplikacji i na jakim androidzie?


HBO Go - Wersja 5.9.0 na Androidzie 7.
Miałem 8 i znowu wróciłem do 7... Poczekam z kolejnym update Androida aż skończą się zgłaszane przez Was problemy z Netflix'em i HBO Go.
Mi ewentualne samodzielne włączanie się TV nie przeszkadza ponieważ nie mam żadego sygnału antenowego podpiętego do TV.
 
Ostatnia edycja:

Woyu

New member
No u mnie niestety wogole chromecast przestał działać a o HBO to już nawet nie wspomnę. Czy jak chciałbym zrobić teraz downgrade do softu 475 albo niżej to nie będzie żadnych konfliktów z softu 509?
 
Status
Zamknięty.
Do góry