TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

nodeb7

New member
Dlaczego TCLe maja np. na be ch marku takie słabiutkie opinie??

na ceneee oooo także

Jak jest jakościowo - HDR 4k 55 VA - które modele są dobre a które lepsze bo już nie rozumiem w sensie chodzi mi o to,że które z TCL są modelami tj. seriami lepszymi i w czym ?

czy taki np.55P60 ma leszą wersje 55 cali od TCL?

radze kupic cos nie na Android TV, mam TCLa z tematu i drugi raz bym nie kupil

jak chce sciszyc to pasek wyswietla sie po 3 sekundach :D

szukaj czegos na Tizen albo WebOS


byc moze to niekompetencja TCLa, ewidentnie na pisaniu softu sie nie znaja co potwierdza tylko ten watek i tysiac wersji
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Android działa normalnie.
Mam i polecam.
TCL 55P60 w klasie cenowej też zbiera dobre opinie.
Jest już Android 8,0 w nowej wersji i wkrótce kolejny .
W klasie cenowej z takimi możliwościami
- obsługa głosem
- drugi pilot
- Android 8,0
- wtyczki
- Terrarium
- Vavoo
- MxPlayer
- Google Assistant
 

car310

New member
zakup TCL 43P60

radze kupic cos nie na Android TV, mam TCLa z tematu i drugi raz bym nie kupil

jak chce sciszyc to pasek wyswietla sie po 3 sekundach :D

szukaj czegos na Tizen albo WebOS


byc moze to niekompetencja TCLa, ewidentnie na pisaniu softu sie nie znaja co potwierdza tylko ten watek i tysiac wersji


Też radęe kupować cos bez Android TV, mam TCL-a 43 cale i jest to mega porażka, drugi raz bym nie kupił.
 

Othername

New member
Również jestem tym posiadaczem P60, który kolejny raz by tego nie kupił. Oczywiście ze względu na soft, który stwarza problemy, nie są jak dla mnie one duże, ale są i denerwują. W Androidzie 8 przede wszystkim brak obsługi dysków w systemie NTFS przez aplikacje typu VLC oraz MxPlayer.

Gdybym teraz stał przed wyborem zakupu TV to byłby to Samsung z matrycą 100Hz.
 

pepa333

New member
Kiki z całym szacunkiem, ale wszyscy dobrze wiemy że nie działa normalnie. Cały czas są problemy jakich na innych Smart TV nie ma. Jedyne co przemawia za Android TV to Kodi. Przynajmniej tak jest w moim przypadku.

PL:po prostu dodaj informacje, Kodi, które nie mogą odtwarzać 4K na telewizorze 4K (KODI zawsze zostanie zredukowany do FullHD, patrz konfiguracja wideo i kalibracja).

EN: Just add information, Kodi that can not play 4K on 4K television (KODI will always be reduced to FullHD, look videoSetup and calibration).

Również jestem tym posiadaczem P60, który kolejny raz by tego nie kupił. Oczywiście ze względu na soft, który stwarza problemy, nie są jak dla mnie one duże, ale są i denerwują. W Androidzie 8 przede wszystkim brak obsługi dysków w systemie NTFS przez aplikacje typu VLC oraz MxPlayer.

Gdybym teraz stał przed wyborem zakupu TV to byłby to Samsung z matrycą 100Hz.

PL: Nikt nie zmusza Cię do instalacji "Androida 8", możesz wrócić do starszego Androida. Porównywanie Samsun jest głupie, samsung ma również błędy SW, a cena jest trochę inna ... (Nie wiem o błędach Samsunga, ponieważ nie masz telewizora). 50/100 Hz musi być porównywane, w Europie nie jest nadawana z częstotliwością 50 Hz, o ile wiem (nie jestem teraz w 100% pewna), więc prawdopodobnie nic byście nie dostali.

EN:No one forces you to install "Android 8", you can go back to older Android. Comparing Samsun is stupid, samsung also has SW bugs, and the price is a little bit elsewhere ... (I do not know about Samsung errors because you do not have a TV). 50/100 Hz needs to be compared, in Europe is not broadcast at 50Hz as far as I know (I'm not 100% sure now), so you probably would not have gotten anything.

-----------

EN:please keep your patience, the manufacturer's attempt to correct the errors exists. As someone wrote, the next update will be soon. I personally hope to repair Kodi, NTFS, or HDR enhancements (which I think improved in version 499 but I'm not sure now, I use v495).

PL:prosimy o cierpliwość, próba naprawienia błędów przez producenta istnieje. Jak ktoś napisał, następna aktualizacja będzie wkrótce. Osobiście mam nadzieję, że uda mi się naprawić ulepszenia Kodi, NTFS lub HDR (co, jak sądzę, poprawiło się w wersji 499, ale nie jestem teraz pewien, używam v495).

Przepraszam za złe tłumaczenie / I apologize for the bad translation

--------

Edit1: ExFAT could also be the next update.
Edit1: ExFAT może być również kolejną aktualizacją.
 
Ostatnia edycja:
Ale kupno Samsunga 100hz to ztrgo co wiem 1000zl wiecej prawda?

A jeśli miałbym Shield TV 17? Wszystkie problemy rozwiązane?

Jakosc obrazu w TCL jest dobra?

Na takim shield jaka jest możliwość odpalenia mkv 4k Hdr z dysku /pendrive?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy wybiera co uważa. Nie każdego stać na na dopłatę 1000, 2000, czy 5000 zł.
Jakość obrazu jest bardzo dobra.
Masz wątpliwości - odpuść sobie.
 

Othername

New member
Jest dokładnie tak jak napisał mój przedmówca. Każdy narzeka na softa, jak również ja. Obraz jest spoko, po prostu w każdej wersji softa jest coś co mocno drażni :p Jedno naprawią, coś innego przestanie działać.

Dyski NTFS będą działać na 8 i złego słowa o nim nie powiem, bo jest ok. Jeśli chodzi o to, że gdybym miał kupować kupiłbym 100Hz to jedynie moja opinia, która może pomóc osobom, które są w stanie kupić 100hz, a mają wątpliwość czy warto. Wg mnie warto :)

Jedna mała opinia, a fala hejtu od razu leci xD
 

Buzol

New member
Muszę przyznać, że nawet ja - osoba która miała do tej pory cierpliwość do tego TV staje się coraz bardziej zniechęcony. Update do 499 spory czas temu i co? Problem z PeDrive mam gdzieś bo mam NAS server, ale i tak uważam że to niedopuszczalne. Najgorsze jest jednak ciągłe świrowanie NetFlixa przez którego musze restartować telewizor - często fim włącza mi się z samym dźwiękiem bądź samym obrazem. Do tego soft chodzi dość wolno, alg potrafi być nawet przy zmiane głośności gdy leci film w 4K. No i nie działający chromecast przy HBO GO !

W innym pokoju pod ukochaną Plazmę Panasonica kupiłem MiBox 4K - gówienko za 200zł z Androidem i wszystko hula jak złoto (szczególnie po ostatnim update przez OTA). HBO GO przez chromecasta bez żadnego problemu, o reszcie wspominał nie będę.
 

djmarco83

Member
I widzisz. Tu jest pytanie? Czemu u ciebie Netflix dobrze nie działa a u mnie działa idealnie. A w sumie tylko netflixa używam. Kolejne to jest to, że HBO GO nie ma wsparcia na android tv. Poczytaj o tym HBO. Do tego ja nie mam zastrzeżeń żadnych. Wszystko działa bardzo dobrze.
Muszę przyznać, że nawet ja - osoba która miała do tej pory cierpliwość do tego TV staje się coraz bardziej zniechęcony. Update do 499 spory czas temu i co? Problem z PeDrive mam gdzieś bo mam NAS server, ale i tak uważam że to niedopuszczalne. Najgorsze jest jednak ciągłe świrowanie NetFlixa przez którego musze restartować telewizor - często fim włącza mi się z samym dźwiękiem bądź samym obrazem. Do tego soft chodzi dość wolno, alg potrafi być nawet przy zmiane głośności gdy leci film w 4K. No i nie działający chromecast przy HBO GO !

W innym pokoju pod ukochaną Plazmę Panasonica kupiłem MiBox 4K - gówienko za 200zł z Androidem i wszystko hula jak złoto (szczególnie po ostatnim update przez OTA). HBO GO przez chromecasta bez żadnego problemu, o reszcie wspominał nie będę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

tomasz.k

New member
I widzisz. Tu jest pytanie? Czemu u ciebie Netflix dobrze nie działa a u mnie działa idealnie. a

No i to jest właśnie jakość softu, a raczej jej brak.
Soft jest dobry jak działa wszystkim dobrze, rozumiem że bywają problemy ale aktualizacje powinny to naprawić - tutaj poprawy nie ma wiele. Jeden ma szczęście, inny nie a płacili za to samo.
 

tysszek

Member
Wygląda to tak jakby telewizoryvmialy różne podzespoły albo nie wiem.
Mok czasem się tak zmyli że aż muszę wyjść z pokoju aby mu z pilota nie... pisałem tym wielokrotnie Ale bez odzewu. A mam wersję 7.
Do tego kalibracja raz jest raz nie. 10p w ogóle nie pamięta jak i ustawień na kolory ....
Android .... jak Linux... dużo cierpliwości

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

pepa333

New member
EN:
Hello friends
I recently became an unfortunate thing (several times) ...
I had a TV turned on, then I held off the button for a long time, and I chose to switch off (turn off the TV).
Unfortunately, instead of shutting down the TV, the TV restarted and ran into "emergency mode". It has happened several times, please check it out. Thank you. Android8_V495

PL:
Cześć przyjaciele
Niedawno stałem się niefortunną rzeczą (kilka razy) ...
Miałem włączony telewizor, potem długo trzymałem przycisk i zdecydowałem się wyłączyć (wyłączyć telewizor).
Niestety, zamiast wyłączać telewizor, telewizor uruchomił się ponownie i uruchomił "tryb awaryjny". Zdarzyło się to kilka razy, sprawdź to. Dziękuję. Android8_V495
 
Status
Zamknięty.
Do góry