TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Othername

New member
Skoro system NTFS dalej nie działa to może ktoś napisać w jaki sposób zrobić downgrade do And7 i która wersja jest tą najmniej problematyczną? Próbowałem normalnie w ten sam sposób jak update, ale lipa, bo wisiało na logo przy starcie i finalnie wgrałem jednak 8.

Druga sprawa, ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na poprawne dekodowanie napisów w Android 8 w domyślnym odtwarzaczu? Srt i UTF-8 potrafi się czasem krzaczyć.
 

Luke91PL

New member
Skoro system NTFS dalej nie działa to może ktoś napisać w jaki sposób zrobić downgrade do And7 i która wersja jest tą najmniej problematyczną? Próbowałem normalnie w ten sam sposób jak update, ale lipa, bo wisiało na logo przy starcie i finalnie wgrałem jednak 8.

Ja zainstalowalem ta wersje 3.63, wyższa mi muliła, a te 70 iles wisiały na logo android

Druga sprawa, ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na poprawne dekodowanie napisów w Android 8 w domyślnym odtwarzaczu? Srt i UTF-8 potrafi się czasem krzaczyć.

Ja oglądam przez vlc albo mx player, właśnie z powodu nieczytania utf8
 

BARONG

New member
Skoro system NTFS dalej nie działa to może ktoś napisać w jaki sposób zrobić downgrade do And7 i która wersja jest tą najmniej problematyczną?

Ja cofnąłem się do v353 bez problemu. A dalej to już jaką chcesz możesz instalować. Moim zdaniem najlepsza z 7-k to v373. No i konieczne root, bo bez niego nie da się normalnie sterować TV.

P.S. v499 to kolejna beta, więc do puki nie będzie finalnej, NTFS poprawnie działać nie będzie.
 

tysszek

Member
Ja już powoli mam dość. Telewizor na 7 czasem potrafi mi tak zmulić że mam ochotę go wyrzucić przez okno.
Czasem nie da się go nawet włączyć, Bo myśli nie wiem nad czym.
Póki był Soft 6 wszystko działało mi idealnie. Teraz wiecznie są problemy.
To albo z nieznanych mi powodów nie ma Internetu, albo zmuli się tak że ... To wczoraj wprowadzoną kalibracje sobie gdzieś zgubił.
I mam cały czas wyrażenie że jest fioletowy zafarb.
Mam już dość tego.
Czytam teraz że na 8 muli i milion innych problemów.
Przywracałem już ustawienia fabryczne i dwa dni było dobrze ...


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Maciej5161

New member
Panowie, po półrocznej przerwie i paru aktualizacjach TV wróciłem do zabawy na Xbox one X. Przy włączonym HDR obraz jest mega ciemny, mimo że w ustawieniach podświetlenie jest maksymalne. Jakieś rady? Jeszcze w maju wszystko było w porządku.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Kraczykruk

New member
Jak najbardziej to forum. Ja też już mam po woli dosyć. Nie można dawać oprogramowania w którym nie wszystko działa jak powinno.

To nie jest oficjalne oprogramowanie, to wersja testowa i to dla testerów wewnętrznych. Jako, że Kiki ma doście to dostaje to oprogramowanie, ale zauważ nigdzie go na forum nie publikuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry