TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

wookash0

New member
Kluczowe pytanie brzmi, czy ten dysk jest widoczny dla aplikacji innych niż Media Center np. MxPlayer? Bo jakoś nikt kto ma v. 495 nie jest w stanie odpowiedzieć na tak proste pytanie.......

Ja to pytanie widze po raz pierwszy i spieszę poinformować, ze dysk widze w innych aplikacjach. Ale ja go mam sformatowanego jako pamięć wewnętrzna urządzenia. Co do pamięci flash usb, nie korzystam, ale sprawdziłem specjalnie i nie widze jej w ogole, czy w apce media, ani np w total commander

Btw. Filmik z YouTube który podesłałeś (Costa rica) gra pięknie, ale gwoli ścisłości nie odtwarza się jako zawartość hdr (nie wiem, czy z youtube to jest w ogole możliwe). Zawartość hdr np z Netflix wyglada dobrze, to samo w grach (ps4)

Jeśli chodzi o moje potrzeby, jak pisałem wcześniej, to najlepszy soft, mam po prostu inne potrzeby
 

klossowski

New member
Ja to pytanie widze po raz pierwszy i spieszę poinformować, ze dysk widze w innych aplikacjach. Ale ja go mam sformatowanego jako pamięć wewnętrzna urządzenia. Co do pamięci flash usb, nie korzystam, ale sprawdziłem specjalnie i nie widze jej w ogole, czy w apce media, ani np w total commander

Btw. Filmik z YouTube który podesłałeś (Costa rica) gra pięknie, ale gwoli ścisłości nie odtwarza się jako zawartość hdr (nie wiem, czy z youtube to jest w ogole możliwe). Zawartość hdr np z Netflix wyglada dobrze, to samo w grach (ps4)

Jeśli chodzi o moje potrzeby, jak pisałem wcześniej, to najlepszy soft, mam po prostu inne potrzeby

Ok, dzięki za info, każdy ma inne potrzeby dlatego pytałem o to, co mnie interesuje:):) Czekam zatem na wersję 499...
Ps. Tak, jest możliwe hdr z youtuba i właśnie to demo gra pięknie, ale tylko bez hdr, a z hdr nie da się na to patrzeć:-(
 

klossowski

New member
Ja tego nie rozumiem, zamiast wrzucić soft na google drive to jakieś podchody. Przecież poprzednie lądowały tutaj:
https://drive.google.com/drive/folders/1vXfF1A3WtxTTU3CDRWraWyA7xd_dTGgr
Spokojnie, jak skończy się "Przedsprzedaż", "Promocja" "Nowy lepszy inny!" to trafi i na dysk google :bober:
Ten co dostałem od marka nadal nie czyta ntfs w innych aplikacjach. So android 7 we meet again
...
Do tego pilot multimedialny nie działa na polecenia głosowe. Ale za to na moje oko wydaje mi się, że obraz jest lepszy.
Dzięki chłopaki za info, znów zaoszczędziłem trochę czasu i nerwów na "nowe" wersje :p
 

k@li111

New member
Przecież żeby dostać trzeba być "niebieski" a za bycie "niebieskim" się płaci.
Dla kikiego to kasa kasa kasa, a dla TCL to poprostu wstyd...

Wysłane z FRD-L09 Tapatalkiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry