TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Buzol

New member
U mnie na 8.0 chodzi OK, jest ten problem z pen drive i dwa razy mi się sam wybudził ale po włączeniu wybudzania z sieci i ponownym wyłączeniu jest OK. Mimo, że na 6.0 pendrive śmigał jak powinien to jednak odczucie płynące z użytkowania 8.0 mam lepsze, a pen drive wrzuciłem w router i lecę jak z NAS servera.

Z ciekawostek - nabyłem ostatnio Mi Boxa do plazmy panasonica którą używam w drugim pokoju jako ekran do konsoli i tak chwalony Mi Box #xiaomilepsze jest mniej responsywny od TCL, a już wyszukiwanie głosowe na pewno działa dużo gorzej. Mówię to jako fanboy xiaomi.
 

spiewak69

New member
Tak tylko informacyjnie:
Mam dwa TV : TCL P6046 i THOMSON 43uc6406 - czyli praktycznie to samo.
Na obu zainstalowany Android 8 (dokladnie ten sam) - i śmiga aż miło. Tak samo dobrze, a nawet i lepiej niż początkowo 6-tka.
Tylko czasami dostrzegam tak jakby było widać odświeżanie ekranu (mruganie).

PYTANIE 1: Podeśle ktoś kalibracje obrazu? i na jaką matrycę macie przygotowaną ? porównam z tymi co mam i zrobię...

I być może jakaś wskazówka dla problemów z PENDRIVEM które miałem i rozpoczęciem aktualizacji:
Nie mam pojęcia co to za różnica ale sprawdzałem na 3 pendrive-ach tą sytuacje. I zauważyłem że podczas formatowania pod Windowsem były problemy z rozpoczęciem aktualizacji Androida.
Gdy sformatowałem pod Linuxem (bez znaczenia czy Ubuntu czy Mint) to odpalała się "od kopa" od razu + trwała ... no 10 minut niecałe.
 

klossowski

New member
...

I być może jakaś wskazówka dla problemów z PENDRIVEM które miałem i rozpoczęciem aktualizacji:
Nie mam pojęcia co to za różnica ale sprawdzałem na 3 pendrive-ach tą sytuacje. I zauważyłem że podczas formatowania pod Windowsem były problemy z rozpoczęciem aktualizacji Androida.
Gdy sformatowałem pod Linuxem (bez znaczenia czy Ubuntu czy Mint) to odpalała się "od kopa" od razu + trwała ... no 10 minut niecałe.
To nie linux formatuje peny tylko zewnętrzne programy w dodatku jest ich bardzo wiele, niektóre działają też pod windowsami, ważne, żeby był FAT32.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dopiero po niedzieli.
Myślę że wtorek/środa.
Ale i tak zaloguj się proszę w Klubie HDTV - bo kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry