TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

whiteak

Klub HDTV.com.pl
vip
[QUOTE = siegie65; 1482284] Hi, I'm from Germany and I have a TCL 55P6046 4PDA the Russian side, I have loaded and installed the update Android 8 before restarting the NVM.

After the update appeared white circle and the message has been deleted TV starts, but with the exception of the settings do not work for Android Button has no function below the links and a message is displayed.



what did I do wrong? Or update.pkg from the Russian side is wrong? Then send me a link via e-mail, which would be very grateful to you.

Sorry if the translation is not correct, but Google wrote in German. [/ QUOTE]



Instead of 6425, press 1950, and then go to the menu Factory, and then turn off mode Sita P.
 
Ja tam do andka 7 nie mam zamiaru wracać bo 8 jest imo lepsza, szybciej działa i to dużo. Czekam tylko na poprawki z wykrywaniem dysku przez apki jak kodi, czy Vlc i jestem zadowolony w pełni
 

Luke91PL

New member
Domyślam się, że będzie to offtop, jeszcze nie do końca wiem gdzie co i jak :)

Mam takie pytanie czy jest aplikacja psnow na android tv? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki, dziękuję bardzo za pomoc :)
 

cole25

New member
Cześć wszystkim, kupiłem ten telewizor. Mam 3 pytania, przepraszam za automatyczne tłumaczenie

1) Czy istnieje możliwość, że nowa aktualizacja, Android 8, ostatecznie wyeliminuje problem artefaktów / pikseli wideo podczas mrocznych scen? Dla mnie to koszmar, nawet jeśli chodzi o zawartość Netflix

2) Czy ktoś może zaproponować, które ustawienia wybrać na telewizorze, aby wyświetlać treści HDR? Domyślne tryby (Film, Standard itp.) Są bardzo złe: na przykład, gdy HDR jest aktywny, logo Netflix nie jest czerwone, ale wygląda brązowo ...

3) czy istnieje sposób na wyłączenie HDR?

Dziękuję wam wszystkim!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cole - masz zrobioną kalibrację ?

Jest już oficjalna możliwość powrotu do serii 7,0 - choć nie wiem po co .
 

cole25

New member
Cześć Kiki,
Dziękuję za odpowiedź. Właściwie jestem całkiem zadowolony z ostatniego systemu Android 8. Faktem jest, że zawsze miałem ten problem z kolorami HDR również z poprzednimi programami sprzętowymi.

Nie wiem, jak skalibrować mój telewizor i nie mam sprzętu. Właśnie dlatego staram się wyszukiwać w Internecie przynajmniej niektóre podstawowe wartości ustawień udostępnione przez niektórych właścicieli tego telewizora.

Na przykład, znalazłem ten film na Youtube dla ustawień SDR, chociaż zastosowanie tych ustawień w moim przypadku obraz wygląda nieco zbyt czerwony.

Dobrze wiem, że dzięki profesjonalnej kalibracji uzyskałbym bardzo dokładne wyniki, ale gdzie mogę znaleźć przynajmniej niektóre ustawienia użytkownika?

Dziękuję bardzo za Twoją pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież jest za darmo do telewizorów.

cole 25

Kalibrację dla niebieskich członków forum uruchomimy jak będzie 8,0 już po aktualizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry