TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

MO_R

Member
Witam
Dziś z ciekawości uruchomiłem HBO go z

chromcasta z telefonu Samsung. Działa bez problemu. Problem chyba u niektórych należy szukać w routerze. A NIE W telefonie z którego udostępniają . Ja jadę na starym TP linku tl-wr1043nd
 

akm97

Klub HDTV.com.pl
vip
A ja pochwalę za coś Oreo w porównaniu do Nougata. Otóż w siódemce, po włączeniu telewizora z nazwijmy to "płytkiego uśpienia" czasami nie było sieci po lanie. Pomagał jedynie "głęboki" restart. Teraz po uruchomieniu tylko na chwilkę pojawia się informacja o braku sieci, po czym znika i sieć jest!:)
 

bumar

New member
Witam
Dziś z ciekawości uruchomiłem HBO go z

chromcasta z telefonu Samsung. Działa bez problemu. Problem chyba u niektórych należy szukać w routerze. A NIE W telefonie z którego udostępniają . Ja jadę na starym TP linku tl-wr1043nd

No u mnie nie działa ani z samsunga ani z laptopa, mam jednak również dwa inne boxy z androidem oreo - MiBox oraz Nvidia Shielda i tam działa chromecast z HBO GO prawidłowo zarówno z telefonu jak i z laptopa.
 

siegie65

New member
Cześć, jestem z Niemiec i mam TCL 55P6046 po rosyjskiej stronie 4PDA, mam załadowaną i zainstalowaną aktualizację systemu Android 8 przed ponownym uruchomieniem NVM.

Po aktualizacji pojawiło się białe kółko i wiadomość została usunięta TV uruchamia się, ale z wyjątkiem ustawień nic nie działa Przycisk dla Androida jest bez funkcji i poniżej linków wyświetlany jest komunikat.



co zrobiłem źle? Czy też update.pkg ze strony rosyjskiej jest niewłaściwe? Następnie wyślij mi link za pośrednictwem poczty e-mail, który byłby dla ciebie bardzo wdzięczny.

Przykro nam, jeśli tłumaczenie nie jest poprawne, ale Google pisał po niemiecku.
 

Attachments

  • IMG_20180902_182506.jpg
    IMG_20180902_182506.jpg
    708,9 KB · Wyś: 75

Pneumat2

New member
Cześć, jestem z Niemiec i mam TCL 55P6046 po rosyjskiej stronie 4PDA, mam załadowaną i zainstalowaną aktualizację systemu Android 8 przed ponownym uruchomieniem NVM.

Po aktualizacji pojawiło się białe kółko i wiadomość została usunięta TV uruchamia się, ale z wyjątkiem ustawień nic nie działa Przycisk dla Androida jest bez funkcji i poniżej linków wyświetlany jest komunikat.



co zrobiłem źle? Czy też update.pkg ze strony rosyjskiej jest niewłaściwe? Następnie wyślij mi link za pośrednictwem poczty e-mail, który byłby dla ciebie bardzo wdzięczny.

Przykro nam, jeśli tłumaczenie nie jest poprawne, ale Google pisał po niemiecku.
Wejdź w ustawienia obrazu - potem zaawansowane ustawienia - wpisz na pilocie 6425 i GetUserID ustaw na OFF

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 

Buzol

New member
Mam dwa pytania:
1. Kiedy można spodziewać się nowych ustawień kalibracji pod andka 8.0?
2. Jeżeli zmieniam ustawienia obrazu to aplikują się one wszędzie oprócz materiałów HDR. Czy w związku z tym przy HDR też mam zmienić na te z kalibracji czy zostawić tak jak są domyślne? Nurtuje mnie to od ponad roku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HDR - wg własnych potrzeb.
Kalibracja będzie jajek będzie ostateczna zmiana.
Ma być w ciągu 7-10 dni.
 

grzegorz1652

New member
Jeśli nikt mnie nie uprzedził to chciałbym zgłosić błąd w android 8.0 pomimo że mam włączone szybkie uruchamianie to np. Po nocy gdy rano włączam tv to nie startuje tylko cały czas kręcą się te kolorowe kółka, dopiero muszę wyłączyć z prądu ma 10sek. I wtedy uruchamia się normalnie
 

prosiak3

New member
wczoraj próbowałem z androida 8 wrócić na 7 , niestety nie udało mi się - wgrywa sie soft ale tv nie uruchamia się ; czy ktoś już próbował wrócić do starszej wersji ?
 

prosiak3

New member
znalazłem jeden błąd android 8 : aplikacja kodi jeżeli nacisnę przycisk wyłącz ( z pilota ),tv wyłącza się i usuwa konfiguracje aplikacji; jeżeli wyjdę z aplikacji a dopiero później wyłączę tv to wszystko jest w porządku.
 

siegie65

New member
Dla wszystkich tych z Androidem 8 nie wróciłem ze mną do 7.

Najpierw spróbowałem z 379 i 373 nie działał, ale z 369 zadziałało, skopiowałem go do pamięci USB i podłączyłem do górnego portu USB w telewizorze, a po pierwszej konfiguracji otrzymałem automatyczną aktualizację do wersji 373

Mam nadzieję, że jest tak również w przypadku innych pozdrowień z Niemiec
 
Status
Zamknięty.
Do góry