TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

klossowski

New member
Moje wrażenia po 3 godzinach używania Androida 8:
Na początek podziękowania dla @kiki i @urania-marek za soft!

Na plus:
- dużo lepsze kolory na matrycy RGBW LG
- działa wifi z instant power
- można spersonalizować stronę startową
- tv po restarcie szybciej się uruchamia.

Na minus:
- nadal jakość obrazu HLG SES UHD na Astrze jest tragiczna i żadne ustawienia obrazu nie działają.
- ten upłynniacz bardziej przypomina stroboskop, aż oczy bolą....
- wyszukiwanie głosowe zostało kompletnie skopane, mimo, że mam ustawione na polski to i tak wyszukuje tylko po angielsku, dopiero jak przestawię język menu na polski to i wyszukiwanie jest po polsku....
 

Radomiaczek

New member
Nie nie mam drugiego pilota. Po prostu tv się zawiesza jak w chodzę w Google Play gdy chcem coś wyszukać automatycznie odpala wyszukiwanie głosowe i trzeba kliknąć na pilocie żeby przełączyło na klawiaturę i wtedy się zawiesza. W poprzednich softach mogłem wyłączyć wyszukiwanie głosowe a w tym nie znalazlem żadnej takiej opcji.
 

Radomiaczek

New member
Tyle że jak pisałem wcześniej ja używam tv Thompson 55uc6586 więc może dlatego są jakieś odchyły od normy niby to samo co TV TCL a może coś gdzieś się nie zgrywa, nie chcem siać paniki że coś nie działa.
 

Pneumat2

New member
Tyle że jak pisałem wcześniej ja używam tv Thompson 55uc6586 więc może dlatego są jakieś odchyły od normy niby to samo co TV TCL a może coś gdzieś się nie zgrywa, nie chcem siać paniki że coś nie działa.

Posiadam TV i TCL i Thomson i działa mi wyszukiwanie google. Miałem z tym problem ale na innym sofcie bo na android 7 i ponownie sparowanie pilotem do wyszukiwania naprawiło problem. Druga sprawa spróbuj wyszukiwania poprzez aplikacje t-cast i sprawdź czy też Ci zawiesza TV. Ładnie wygląda android 8 tv:)
 

urania-marek

New member
moje wrażenia po 3 godzinach używania androida 8:
Na początek podziękowania dla @kiki i @urania-marek za soft!

Na plus:
- dużo lepsze kolory na matrycy rgbw lg
- działa wifi z instant power
- można spersonalizować stronę startową
- tv po restarcie szybciej się uruchamia.

Na minus:
- nadal jakość obrazu hlg ses uhd na astrze jest tragiczna i żadne ustawienia obrazu nie działają.
- ten upłynniacz bardziej przypomina stroboskop, aż oczy bolą....
- wyszukiwanie głosowe zostało kompletnie skopane, mimo, że mam ustawione na polski to i tak wyszukuje tylko po angielsku, dopiero jak przestawię język menu na polski to i wyszukiwanie jest po polsku....

rzeczy o których piszesz są już zgłoszone.to jest wersja testowa.
 

Buzol

New member
Pytanko celem rozwiania wszelkich wątpliwości. Wiadomym już, ze przy upgreadzie androida najlepiej zrobić factory resert (czy to TV czy smartfon). Wystarczy sam reset z menu telewizora czy robić też z serwisowego rest NVRAM i factory reset?
 

Stevicek

New member
Thaks so much for this update guys.

Unfortunately it is not ready for TCL X1.

-There is no slider for reduction of blur and juddering. So interpolation is set to 10/10 and i cant switch it of.

-HDR miss interpolation settings

-Netflix and kodi are stuttering.

-recation time of TV is much slower than android 6.

But still thanks for try.
 

duszekpl

New member
u nas nie dziala cos soft na andka 8.0 :confused:

zrobiłem tu
Zmieniamy nazę pliku na Update.pkg. Formatujemy pendrive do fat32. Wgrywamy Update.pkg. Odpinamy tv od prądu. Podpinamy pendrive. Przytrzymujemy guzik power na tv (nie na pilocie). Podpinamy napięcie cały czas trzymając power on na tv. Trzymamy do czasu pojawienia się informacji o aktualizacji.

to nie da rady, to nasze tcl p6046 obecny soft 373
 

Pneumat2

New member
Chciałem z ciekawości zobaczyć czy można wrócić do Android 7 z wersji 8 i mi się nie udało. Wisi cały czas na ekranie ładowania i nic. Android 8 zainstalował się poprawnie. Wychodzi na to że nie ma opcji powrotu;) jesteśmy skazani na najnowszą wersję:)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry