TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

tomasz.k

New member
Jak masz jakiś uwagi to proszę kontakt bo twoje uwagi są bardzo ogólnikowe.człowiek który testował soft ma dużo więcej wiedzy niż ja i ty.nie napisałeś którego softu używasz i z jakim amplitunerem masz problem.jeśli masz problem proszę o kontakt 600059618 lub urania.marek.r@gmail.com.

Czyli na pewno ma certyfikat ISTQB jak to fachowiec w testowaniu softu. Ja nie mam, mam tylko szkolenie zdaje sie zrobione.
Potwierdzisz ze to profesjonaista i ze ma wiecej wiedzy niz ja? Bo ja mam duzo i to zawodowej.
 

AdamWGM

New member
Jak masz jakiś uwagi to proszę kontakt bo twoje uwagi są bardzo ogólnikowe.człowiek który testował soft ma dużo więcej wiedzy niż ja i ty.nie napisałeś którego softu używasz i z jakim amplitunerem masz problem.jeśli masz problem proszę o kontakt 600059618 lub urania.marek.r@gmail.com.


Panowie, od roku pytam: Kiedy będzie certyfikacja modułu CAM CI do obsługi NC+? w sofcie v1.23 była, w kolejnych nie ma. Dacie radę w końcu odpowiedzieć, coś innego niż: "u mnie ok, bo niekorzystam".
 

klossowski

New member
Czyli na pewno ma certyfikat ISTQB jak to fachowiec w testowaniu softu. Ja nie mam, mam tylko szkolenie zdaje sie zrobione.
Potwierdzisz ze to profesjonaista i ze ma wiecej wiedzy niz ja? Bo ja mam duzo i to zawodowej.

Dobrze poczytać eksperta po szkoleniu:) ale Marek i Kiki nie pracują w TCL, tylko prowadzą sklep. Jak zrobisz chociaż Foundation, to może zrozumiesz różnicę :bober:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Certyfikację robi producent, więc proszę kierować pytania do producenta. My tak robimy i czekamy na odpowiedź.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłane do wszystkich który napisali.
Jeśli koś nie dostał a napisał i został pominięty - to przepraszamy , bo było tego bardzo dużo.
Jutro wysyłamy kolejną turę.
Proszę jeszcze raz podać maila.
 

Radomiaczek

New member
U mnie po wgraniu nowego Androida 8.0 jakby lepszy obraz, widać różnicę i dźwięk DTS na Xboksa wreszcie działa jak należy ale za to mam problemy z wyszukiwaniem Google zawiesza mi cały tv. To tylko po paru godzinach testowania. Uzywam tv Thomson 55UC6586.
 
Nie widać dysku 160gb w aplikacjach typu kodi, mxplayer czy Vlc. A w media center go wykrywa ktoś wie o co Kaman bo w andku 7.0 było ok a teraz w andku 8.0 lipa. I jeszcze jedno pytanie jak w media center ustawić wyświetlanie polskich znaków.
 
Ostatnia edycja:

Pneumat2

New member
U mnie po wgraniu nowego Androida 8.0 jakby lepszy obraz, widać różnicę i dźwięk DTS na Xboksa wreszcie działa jak należy ale za to mam problemy z wyszukiwaniem Google zawiesza mi cały tv. To tylko po paru godzinach testowania. Uzywam tv Thomson 55UC6586.
Spróbuj jeszcze raz sparować pilota i powinno być dobrze.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 

Pneumat2

New member
Nie widać dysku 160gb w aplikacjach typu kodi, mxplayer czy Vlc. A w media center go wykrywa ktoś wie o co Kaman bo w andku 7.0 było ok a teraz w andku 8.0 lipa. I jeszcze jedno pytanie jak w media center ustawić wyświetlanie polskich znaków.
Każdy plik srt musi być kodowany w UTF-8 . Otwórz plik z napisami w notatniku i przy zapisie możesz zmienić kodowanie.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 

maybee

New member
Hi there.

Anybody has the same issue as me. Im trying to install the new firmware like every other time by removing power Cord, insert a fat32 usb drive with the firmware on it and then hold the power button in and also refitting the power cord. It gives me the "Please wait updating bla bla" and after prox 2 minutes it restarts and just shows the boot logo. Not even the Android spinning letters is showed and i have waited like 45 minuttes.

I even changed the usb drive and redownloaded the firmware again without luck.

Any good ideas out there? The tv is a Thomson 43UC6406
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry