TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

maciopa

Member
Pendrive musi być sformatowany w systemie plików FAT32 inaczej nie zadziała (NTFS) potem odłącza się tv od prądu. Potem wciskasz w tv przycisk power (nie pilotem) i jak masz wciśnięty przycisk to wkładasz wtyczkę do gniazdka, power nie puszczaj dopóki nie pokaże ci się na ekranie update androida, jak się pokaże to puszczasz power i czekasz aż się android zaktualizuje. Najlepiej przed upem przywróć ustawienia fabryczne.


Dziękuję za szybką odpowiedź i melduję pełen sukces! TV zgłasza jądro z 25 maja 2018 ale poprawki bezpieczeństwa z grudnia 2017.

Po update TV zyskał prędkość po WI-FI - jest w końcu pasmo 5 GHz, a ja dowiedziałem się, że TV posiada przyciski sprzętowe :) (z 5 minut mi zajęło ich znalezienie...).

Wszystko działa tak jak by lepiej.


Jak ktoś by miał jakąś koncepcję ustawień (kalibracji) TV to poproszę.
 

yahm

New member
Cześć! Dajcie proszę znać, czy macie jakąś działającą apk HBO Go na Androida w TCL P60.
Przeszukuję forum, ale nie widzę żadnych rozwiązań... zmieniło się coś w tej sprawie?
Tylko proszę - nie proponujcie mi żadnego niemieckiego KODI ;)
 

bumar

New member
Cześć! Dajcie proszę znać, czy macie jakąś działającą apk HBO Go na Androida w TCL P60.
Przeszukuję forum, ale nie widzę żadnych rozwiązań... zmieniło się coś w tej sprawie?
Tylko proszę - nie proponujcie mi żadnego niemieckiego KODI ;)

Niestety dla TCL na ten moment tylko wtyczka do KODI 18, generanie na android tv świetnie działa chromecast z HBO GO ale nie na TCL, chromecast wywala błąd w momencie startu odtwarzania. Testowałem chromecast na Mi Box oraz Nvidia Shield i tam działa bez problemu. Nie wiem co w TCL zrąbali, że to nie działa...,może wersja androida bo tamte boxy mają już Oreo.
 

Capomen

New member
Witam wszystkich forumowiczow planuję kupić tv tcl u49p6046 na allegro jest dostępny za1599zl od sprzedawcy mycenter chciałabym się dowiedzieć czy ktokolwiek z forumowiczow dokonywał zakupu tv od tego sprzedawcy , drugie pytanie występuje mocny clouding czy jest równomierne podswietlenie, na koniec jak tv sprawuje się pod konsolą ps4, będę bardzo wdzięczny za pomoc i odpowiedzi
 

Capomen

New member
Dzięki za info Adam, kiki tv już kupiony, przydały by się ustawienia obrazu po kalibracji ktoś z forumowiczow jest w stanie udostępnić ustawienia?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja jest gratis dla niebieskich członków forum.
Zaloguj się proszę w Klubie HDTV i podaj maila do siebie to CI wyślę.
 

piotrekb84

New member
***tcl smart tv remote controller RC602 JMI2

Używa ktoś takiego pilota ??
cd9b38ab074955ccfbc4fae034f3dc86.jpg
544650fe1e93c8fdce9ed847ec3e1c53.jpg


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

piotrekb84

New member
Obsługę bo widzę że nie posiada klawisza do komend głosowych i klawiatury ekranowej.I ciekawi mnie czy po prostu działa dobrze

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba wszyscy którzy kupili maja ten pilot w gratisie.
Działa bardzo fobrze.
Ale kupiłeś bez tego dodatkowego pilota ?
 

piotrekb84

New member
Tak kupiłem bez dodatkowego pilota.Z tego co wiem to wszyscy dostają w gratisie srebrny model z wyszukiwaniem głosowym

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

klossowski

New member
Obsługę bo widzę że nie posiada klawisza do komend głosowych i klawiatury ekranowej.I ciekawi mnie czy po prostu działa dobrze
Klawiaturę ekranową przecież ma, to przycisk między programami, a głośnością, nie ma za to wirtualnej myszy. Czyli wygląda jakby nie miał mikrofonu i żyroskopu, a kosztuje kupę kasy, dziwne...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry