TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Cantoniarz

New member
W płynności miałem na myśli jak on właśnie pracuje na androidzie.

Byłem dziś w Euro RTV AGD i obraz był ok, czerń była lepsza w porównaniu do innych modeli w tym przedziale cenowym natomiast biel trochę taka mniej biała, że tak powiem. Trochę ciemniejsza. Kwestia kalibracji może?

kiki - cena była 2399zł ale to była ostatnia sztuka na ekspozycji więc i tak bym jej nie kupił..

Mi zależy na tym aby dowiedzieć się jaki jest input lag w tym tv oraz czy ma wsparcie dla chromy 4:4:4 ponieważ będę podłączał laptopa do tv.

kiki, czy w najbliższym czasie będzie recenzja tego modelu?
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
z tego co pisze TCL na facebook-u input lag wynosi 28 , dla mnie ta biel taka sama jak w Panasonic-u ex700 bo porównywałem te telewizory i z daleka się wyróżniają jakością obrazu więc na pewno to kwestia kalibracji a co do androida telewizor jest trochę czasu w sprzedaży i na razie nikt nie narzeka...problemem są aktualizacje więc po wyciągnięciu z kartonu nie powinno być problemów
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz przepłacać, TCL da sobie doskonale rAdę.
Dla niebieskich cena specjalna , napisz na PW.
 

bamow

New member
Nowy soft już jest Android N software- V379-
https:// www . dropbox. com/s / 2vmdhhbxjs 78pcg/ Update_sign.pkg?dl=0
Należy usunąć spację.
Uwaga - nie sprawdzałem.
 

Pneumat2

New member
Nowy soft już jest Android N software- V379-
https:// www . dropbox. com/s / 2vmdhhbxjs 78pcg/ Update_sign.pkg?dl=0
Należy usunąć spację.
Uwaga - nie sprawdzałem.
Poszło , za pierwszym razem ściągnąłem plik z błędami ale już ruszyło. Dam znać czy coś naprawili i co zepsuli bądź nie:)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Pneumat2

New member
No i jak? Jestes wniebowziety? Bo zadowolony MUSIALES byc juz wczesniej :)

Miałem bardzo mało czasu na testowanie więc mogę napisać tylko pierwsze wrażenia. Wygląda na to że nic nie zepsuli więcej:p Aktualizacja nic nie usuwa więc śmiało można instalować. Mam wrażenie, że system chodzi płynniej, lepszy obraz w HDR , lepsza ostrość obrazu, działający tryb natychmiastowego włączenia oraz air mouse bez kliku podczas jego uruchamiania. Potwierdzę to na 100% po dłuższej zabawie bo różnie bywa. Och ach nie ma ale wydaję się, że jest coraz lepiej.
 

dillinger

New member
Miałem bardzo mało czasu na testowanie więc mogę napisać tylko pierwsze wrażenia. Wygląda na to że nic nie zepsuli więcej:p Aktualizacja nic nie usuwa więc śmiało można instalować. Mam wrażenie, że system chodzi płynniej, lepszy obraz w HDR , lepsza ostrość obrazu, działający tryb natychmiastowego włączenia oraz air mouse bez kliku podczas jego uruchamiania. Potwierdzę to na 100% po dłuższej zabawie bo różnie bywa. Och ach nie ma ale wydaję się, że jest coraz lepiej.
Czy balans bieli 10p resetuje się przy restartu TV:?:
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Pneumat możesz wrzucić ten plik na jakiś host i podesłać tutaj. Czy z tamtego linku ściąga się dobrze ? Kurde na jakimś forum maja już soft ankiki jeszcze nie hmm dziwne
 

klossowski

New member
Nie ma bo jemu wszystko dziala i jest zadowolony wiec po co mu nowszy?
Jak ma Loewe w domu to nic dziwnego, że mu wszystko działa :)

A tak na poważnie, to ten najnowszy soft (379) ma te same babole, co poprzedni (373) czyli, żeby mieć szybkie uruchamianie to muszę wyłączyć wifi, a żeby tv pamiętał moje ustawienia obrazu, to nie mogę restartować systemu..... nic chińskie dzieci na zajęciach z informatyki nie poprawiły, a na studenta pierwszego roku TCL'a jeszcze nie stać ...
więcej nie sprawdzałem, bo szkoda mi czasu na te debilne aktualizacje, które najprostszych błędów nie poprawiają....
 

aro1151

New member
Witam rozmawiałem z kolegą Markiem o tym sofcie stwierdził że te oprogramowanie nie ma autoryzacji TCL i pierwsze słyszy o takim sofcie
 

limarus

New member
Jak ma Loewe w domu to nic dziwnego, że mu wszystko działa :)

A tak na poważnie, to ten najnowszy soft (379) ma te same babole, co poprzedni (373) czyli, żeby mieć szybkie uruchamianie to muszę wyłączyć wifi, a żeby tv pamiętał moje ustawienia obrazu, to nie mogę restartować systemu..... nic chińskie dzieci na zajęciach z informatyki nie poprawiły, a na studenta pierwszego roku TCL'a jeszcze nie stać ...
więcej nie sprawdzałem, bo szkoda mi czasu na te debilne aktualizacje, które najprostszych błędów nie poprawiają....

Sam na wiele rzeczy mogę narzekać, ale takich problemów jak ty nigdy nie miałem. Myślę, że mógłbyś zgłosić się na gwarancję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry