TCL Seria P60

Status
Zamknięty.

Yoshimis27

New member
od pewnego czasu trudno powiedzieć od jakiej wersji softu telewizor nie pamieta hasła i loginu do netflixa. Dodatkowo w androidzie 7 zauważyłem że nie ma miekiego wylaczenia TV tylko całkowity restrart androida za każdym wylaczeniem tv. Jest to troche meczące jesli wylaczam tv a po godzinie znow wlaczam i czekam az sie android wlaczy, i znow wprowadzasz dane do netflixa. Czy wy tez tak macie?
 

sulko

Member
TCL P6046 65 cali wraz z wersja v369 zmienily sie katy ogladania, dziwne ale prawdziwe. Ofc na plus , teraz da sie tez oglac nie siadzac bezposrednio naprzeciw. HDMI 2.0 ON-> PC 3840X2160P 60hz , granie malina :)
Faktycznie katy widzenia wydają się być lepsze, na plus:)
Tcl ma jakąś dziwną, pantoflową metodę rozpowszechniania softów. Lepiej byłby zrobić stronę z softami i changelog jak to w innych firmach bywa. Tak to sami musimy się domyślać co jest zmienione.
 

sulko

Member
Czy w Was na v369 przymula interface netlixa ?. Wcześniej chodził chodził bez zastrzeżeń teraz ma laga, ikonki filmów wczytują się powoli. Film jak już odpali to idzie normalnie.
 

firefl

Active member
Bez reklam
od pewnego czasu trudno powiedzieć od jakiej wersji softu telewizor nie pamieta hasła i loginu do netflixa. Dodatkowo w androidzie 7 zauważyłem że nie ma miekiego wylaczenia TV tylko całkowity restrart androida za każdym wylaczeniem tv. Jest to troche meczące jesli wylaczam tv a po godzinie znow wlaczam i czekam az sie android wlaczy, i znow wprowadzasz dane do netflixa. Czy wy tez tak macie?

To błąd netflix w android tv
Zaloguj się na PC w chrome na to samo konto google, potem na netflix i zapamiętaj hasło.
Tv powinien odnaleźć dane logowania przez googla.
 

Majinek

New member
Witam, czy ktoś ma problem z dźwiękiem ze słuchawek(wieża podłączona do wyjścia słuchawek)??? Przy włączonej opcji szybkiego włączania dźwięk znika ze słuchawek przy samoczynnym wyłączeniu się telewizora i wraca co dopiero po całkowitym wyłączeniu i ponownym rozruchu.
Sprawdzałem różne wersje softów i problem występuje w każdej wersji. Jako, że telewizor nie ma ani wyjścia optycznego ani audio out muszę radzić sobie w taki sposób co często kończy się sowitymi kutwami rzucanymi w stronę mojej P60-ątki
Sprawdzałem opcję podłączenia wieży przez bluetooth, ale występuje spore opóźnienie dźwięku z obrazem. Z góry Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam :)

Model: U49P6046
 

piotrekb84

New member
Faktycznie katy widzenia wydają się być lepsze, na plus:)
Tcl ma jakąś dziwną, pantoflową metodę rozpowszechniania softów. Lepiej byłby zrobić stronę z softami i changelog jak to w innych firmach bywa. Tak to sami musimy się domyślać co jest zmienione.
Moze ktos jeszcze napisac cos o tych lepszych kątach ? Sa czy placebo ? W ogole co poprawia ten najnowszy soft

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

sulko

Member
Moze ktos jeszcze napisac cos o tych lepszych kątach ? Sa czy placebo ? W ogole co poprawia ten najnowszy soft

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
Mam wrażenie że utrata kontrastu i wysycenia kolorów jest znacznie mniejsza przy zmianie kąta, ale być może że się po po prostu przyzwyczaiłem. Mój poprzedni telewizor to plazma i na początku mnie to bardzo raziło, teraz praktycznie nie dostrzegam problemu.
 

Majinek

New member
Witam, czy ktoś ma problem z dźwiękiem ze słuchawek(wieża podłączona do wyjścia słuchawek)??? Przy włączonej opcji szybkiego włączania dźwięk znika ze słuchawek przy samoczynnym wyłączeniu się telewizora i wraca co dopiero po całkowitym wyłączeniu i ponownym rozruchu.
Sprawdzałem różne wersje softów i problem występuje w każdej wersji. Jako, że telewizor nie ma ani wyjścia optycznego ani audio out muszę radzić sobie w taki sposób co często kończy się sowitymi kutwami rzucanymi w stronę mojej P60-ątki
Sprawdzałem opcję podłączenia wieży przez bluetooth, ale występuje spore opóźnienie dźwięku z obrazem. Z góry Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam :)

Model: U49P6046

Ktoś coś z tym problemem? Zapomniałem dopisać, że przy przełączaniu np. między telewizją a hdmi(PS4) a youtube/netflix dźwięk lekko się zniekształca i trzeba ponownie uruchomić telewizor, aby dźwięk wrócił do normy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kąty - jak w każdym modelu z dobrą matrycą VA.
Wejdź do dowolnego sklepu - to głównie placebo.
 

Majkel78

New member
Witam. zachciało mi się wczoraj wrzucić nowy soft 369. TV się zaktualizował, ale za każdym razem jak robię wyszukiwanie kanałów wyskakuje komunikat "aplikacja TV przestała działać" następnie "TV przestaje działać" . Nie można wyszukać kanałów bo cały czas ten sam komunikat. Dwa pendrive kilkukrotnie wgrywany soft i cały czas tak samo. Miał ktoś podobne zjawisko ?
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
mi taki komunikat wyskakiwal po intsalacji jak ustawialem , wez porposrtu teraz przyworoc do ustawien fabrycznych i moze zniknie ten komunikat
 

Majkel78

New member
Robiłem ustawienia fabryczne kilkukrotnie i cały czas tak samo. Teraz instaluję straszą wersję 173 i zobaczę jak będzie

Ok, zrobione. Wrzuciłem stary soft, wyszukał kanały bez problemu. Ponowna instalacja nowego softu i zaczęło działać, kanały wyszukało. Jakieś chyba śmieci musiały zostać, chociaż był robiony reset kilkukrotnie. Cuda na kiju z tym TV.
 

francodolas

New member
Ok, zrobione. Wrzuciłem stary soft, wyszukał kanały bez problemu. Ponowna instalacja nowego softu i zaczęło działać, kanały wyszukało. Jakieś chyba śmieci musiały zostać, chociaż był robiony reset kilkukrotnie. Cuda na kiju z tym TV.
To nie wina samego TV ale beznadziejnego oprogramowania ci ktorzy je tworza dla TCL to najzwyklejsi nieudacznicy, bo jak nazwac takie babole w sofcie jak samoczyne wlaczanie sie tv, samoczynne resetowanie, wylaczanie sie trybu szybkiego uruchamiania i inne kwiatki, moj np potrafi nagle podkrecic glosnosc na fulla i jedynym rozwiazaniem jest wyciagniecie wtyczki... Zgadnijcie jaki to daje efekt w nocy....
 

yahm

New member
Macie jakiś sposób na HBO GO? Na Android 7 mi nie działała, wróciłem do 6 i przez jakiś czas było ok, ale od kilku tygodni znowu nie działa. Wyskakuje błąd przy uruchamianiu filmów przez Chromecasta, a apka w TV wyświetla brak połączenia z internetem.
Jest jakaś działająca apka, albo soft, na którym któraś działa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry